Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hanghallasos (hallucináció)...

Hanghallasos (hallucináció) tapasztalatok érdekelnek. Hogyan kezdték kezelni? Hatott a gyógyszer? Kis vagy nagy adag antipszichotikumot adtak?

Figyelt kérdés

Bipol kevertben vagyok pár hete. Tünetek erősödnek. Este hanghallás (halu) kezdődött. Krízisállapotom volt du 1-től éjfél utáni elalvásig. A halu este 9:30-kor kezdődött. 11-ig dolgoztam.

5,5 órát aludtam 3 ébredéssel, hiába emeltem antipszichotikumot. Este Pregabalint is túladagoltam.

Tovább emelni nem tudom az antipszichót, hiába kis adagot szedek (200 mg Kventiax), nem tudok egyenesen járni.



2022. júl. 27. 07:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hogy vagy,kerdezo?miujsag?
2022. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kiüt a gyógyszer. Ma hagytam el.


Hanghallás valószínüleg disszoc tünet. Most a friss szakvéleményben ez all.

2022. dec. 7. 23:52
 33/35 A kérdező kommentje:

Friss szakvélemény:


C-PTSD

Generalizált szorongás

Bipol ?


Hanghallast nem köti diaghoz. Disszoc tünetként írja le. Border diagom nincs.


Korábbi pszichózisról ír. Nem köti diaghoz. Nem tudja. 15 éve volt. Nem ő kezelt.


Azért kérdőjel mert az intezmény egyik orvosa szerint biztosan van. Másik szerint nincs.

2022. dec. 7. 23:58
 34/35 anonim ***** válasza:
És lelkileg? Igazából erre gondoltam.
2022. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Nem túl jól.
2022. dec. 8. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!