Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%

Sportolsz? Azzal nagyon sokmindent lehet formalni egy testen, az elmerol ne is beszeljunk.

Masodszor meg nem minden a kulsoseg.

2022. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mire vársz, rég el kellett volna menned pszichiáterhez.
2022. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem vagy troll, akkor azt mondom, hogy mindenki megtalálja párját.

Tarts ki!

Ne keseredj el. Vannak, akiknek sokkal nagyobb tragédiáik vannak, mint hogy milyen a külsejük.


Szükség van rád. Pl keress fel egy karitatív szervezetet, dolgozz velük, közben te is megtalálod az értékes emberi kapcsolataidat.

2022. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
39%
Mert szerintem nem a külsőddel van a baj.
2022. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
83%
Ne hallgass a klises üres semmitmondókra. Férfi vagy és tenned kell a sorsodert. Jövő héttől kezdj edzeni.
2022. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Totál semmi kedvem hozzá. Lenne remény, ha mély hangom vagy legalább alap férfias hangom lenne, de nincs. Fel fogom magam akasztani. Elég volt.
2022. aug. 4. 00:02
 7/53 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi. Dehogy vagy hulladék, hogy mondhatsz már ilyen csúnyasagot, na!


Szerintem te is az a típus vagy, mint az öcsém is volt anno, hogy 30 fölött kezdett "emberesedni". Akkor lett is barátnője, meg azóta van egy 10 éves lánya is. Nehogy emiatt bantsad már magad.


Sportolj, tanulj, keress valami jó munkát magadnak. Miért nem dolgozol egyébként?

2022. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Azért nem dolgozok mert sehova nem vesznek fel. Egy ponton már feladtam. Az baj mindig eljutunk oda, hogy senki se hiszi el mekkora nagy a baj, de amikor felajánlok egy személyes találkozót vagy telefonhívást, vagy megkérek valakit hogy jöjjön el velem edzőterembe, máris mindenki eltűnik. Ennyit erről.
2022. aug. 4. 00:07
 9/53 anonim ***** válasza:
42%
Igen, szóval szerintetek nincs mentális problémája a kérdezőnek, hanem tényleg nagyon csúnya (nem csak annak látja magát, mert mentális zavara van), és menjen el edzeni meg jótékonykodni?:D Miközben az öngyilkosságot tervezgeti. Nyilván nem kell szakember segítsége..
2022. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell másokkal edzőterembe menni. Menj egyedül az a legjobb. Én lány vagyok és volt egy idő amikor volt rajtam 11 kg felesleg, tökre szégyelltem magam és rosszul éreztem magam a bőrömben.


Egyedül mentem edzeni, szégyelltem magam mások előtt. De a teremben tök kedves volt mindenki, senki nem nézett le és ez erőt adott.


Hidd el, hogy valahol mindent el kell kezdeni és minden kezdés nehez. Viszont fejben dől el minden. Ez rád is igaz.


Dönts és kezdj. Eleinte xar lesz, viszont ki lehet mászni a gödörből. És egyik siker hozza a másikat. Saját tapasztalat.

2022. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!