Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Genetikai hulladék volnék?

Genetikai hulladék volnék?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nyomorék keskeny vállalkal, szar előreálló fogakkal. Oldalról lapos nyomorék arccal. Semmi izom, 176 centivel 55 kiló. Hangom mint egy 15 éves kislánynak. Hányni tudok magamtól. Se barátok, se munkahely, se nők. Mindez emiatt. Undorító vagyok, fel fogom akasztani magam.
2022. aug. 3. 23:47
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
65%
De miért várod el mástól, hogy elmenjen veled? Egyszerűen nem értem :D
2022. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Mindig megy a nagy szövegelés, hogy senki nem kér segítséget akinek problémája van. Most lehetne segíteni. Ja, az már nem megy senkinek.
2022. aug. 5. 09:49
 43/53 anonim ***** válasza:
63%
Jajj, dehát te csak hisztizel. Én szívesen segítenek olyannak, aki rászorul. Te nem vagy az, mert te magad is megtudod oldani a gondjaid. A hlye is észreveszi ezt, de ha normális állsz ehhez a kérdéshez az elejétől, már rég találtál volna valakit lehet. Így, hogy látják mennyire kényes vagy, és erőszakos, gondolod ez szimpatikus bárkinek?
2022. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Be lehetne fejezni ezt a gázlángolást amúgy, mert unom. Teljesen mindegy ki mit ír, akkor se írt senki, amikor tök normálisan kértem. Akkor se írt senki, amikor csak simán kiírtam, hogy edzőtársat keresek.

Egyébként meg szakadok csak ezen, hogy mindenki dobálózik itt a nagy életmódváltós szövegekkel, aztán állítom a monitor mögött átlagosan hájpacni emberek osszák az észt. Hagyjuk is inkább.

2022. aug. 5. 10:02
 45/53 anonim ***** válasza:
Egy percig sem csodálkozom.
2022. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Mondom elég volt a gázlángolásból. Szevasz.
2022. aug. 5. 10:05
 47/53 anonim ***** válasza:

Először is pszichológus!

Utána kezdj valami sportba, ami motiválna és jól esne, a fogaidra max fogszabályzó kell és sok mindent tudsz javítani, de fejben kéne főleg rendet tenned...

2022. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

"Először is pszichológus! Utána kezdj valami sportba, ami motiválna és jól esne, a fogaidra max fogszabályzó kell és sok mindent tudsz javítani, de fejben kéne főleg rendet tenned..."


Fogszabályozó megvolt, kétszer is.

Pszichológus megvolt, már vagy 3 embernél is voltam.

Sport? Oké, de akkor írjon valaki, akivel párszor elmehetnék és BP-i.

2022. aug. 6. 19:12
 49/53 A kérdező kommentje:
Nincs azon fejbe mit rendbe tenni, hogy folyamatosan megaláznak emberek a beszédhangom miatt.
2022. aug. 6. 19:22
 50/53 anonim ***** válasza:
Abban sajnos nem tudok segíteni, mert Győri vagyok, viszont vagy nem voltál jó pszichológusnál vagy nem veszed eléggé komolyan.
2022. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!