Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kibirhatatlanul érzem magam,mi...

Kibirhatatlanul érzem magam,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Végtelenül boldogtalan vagyok, már elkezdtem szedni antidepresszanst par hete, jarok pszichologushoz, kicsit jobb volt de most megint kibirhatatlan ez az erzes. Nem is tudom mit erzek csak azt hogy szornyen szenvedek ...osszevagyok zavarodva mar minden felol nem tudom mit tegyek. Ez igy nem megy tovabb. Egyre kozelebb sodrodok ahhoz hogy megoljem magam de felek hogy nem fog sikerulni es csak korhazba kerulok. Elviselhetetlen . Konyorgom valaki segitsen. Nem tudom mi bajom van. Fogalmam sincs mi ez az egész.
2022. szept. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobban mint egy szakpszichológus/pszichiáter nem tudunk segíteni. Ha nem észlelsz változást válts szakembert. Sok ideig tart míg az ember megtalálja a megfelelőt.
2022. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!