Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozhatnám fel, hogy...

Hogy dolgozhatnám fel, hogy igazából senkit sem érdekel a lelkem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Miért gondolod ezt?

Mióta érzed ezt?

Jelenleg mennyi idős vagy?

Alapvetően érzékeny vagy?

2022. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Kiknél érzed? Család, barátok? Amúgy csak néhány barátja van egy embernek...
2022. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Tehát, akkor téged se érdekel a saját lelked? Mivel azt írtad, hogy senkit, a senkibe te is beletartozol.
2022. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Először legyél rendben önmagaddal, utána nem fog érdekelni, hogy ki szeret és ki nem. Fejleszd az önbecsülésed, önbizalmad! Tanuld meg te szeretni magadat, és akkor már nem mondhatod, hogy senkit nem érdekel a lelked. És amikor rájöttél már, hogy nem vagy senki szeretetére utalva, ezt más is meg fogja érezni rajtad, és megtalálod majd azokat az embereket, akik szeretnek majd!
2022. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Erre kaptam meg egy csomószor, hogy akkor szeressem önmagamat. De ez nekem nem nagyon segített. Aztán egyszer valaki ezt mondta: Isten mindenkit egyformán nagyon szeret, gondolj erre, még a bűnösöket is szereti. Szóval nekem az Istenbe vetett hit segített ezen az érzésen.
2022. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Te is a saját lelkeddel foglalkozol, nem a másokéval.
2022. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Isten a bűnösöket szereti, értük halt meg. De ez most annyira nem érdekes...

Amúgy igen, ha szereted magad valamennyire az vonzza az embereket. Mosolyogj az emberekre, és figyelj rájuk. Persze egy határig....

2022. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
4-nek van teljesen igaza. Senki más nem fogja megoldani helyettünk a problémákat, ha mi nem teszünk magunkért. Ezt csak az nem képes elismerni, aki lusta bármit is tenni magáért. Nincs az a pszichológus, gyógyszer, mentor, bárki vagy bármi,ami segíthet az olyan emberen, aki maga nem tesz valamit! És ez nem könnyű valóban! De a kezünkben van a kulcs a boldogságunkhoz, nem máséban!
2022. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azoktól kérdezem, akik az összes választ szétminuszolták: akkor mégis mit tanácsoltok lelki kérdésben a kérdezőnek, ha semmi megközelítés se felel meg nektek??? Ha az ember segíteni akar, mért kell szétminuszolni az ÖSSZES választ????!!!!
2022. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el 9-es, ez nem releváns értékelés:

idejött valami spenóthuszár, és ökörködött egyet, mert ez milyen vicces, milyen menő stb.

Tudod, ez kamaszkorban nagyon vicces - persze abba bele se gondolnak, hogy az értékeléseknek is vannak következményeik...

Aztán ha ennek lesz következménye, ami visszájára fordul, akkor jön az "én nem akartam ezt" jellegű sajnálkozások...


A lényeg - még egyszer -, hogy vicces, meg menő!

2022. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!