Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi nektek mennyit segit?

Antidepi nektek mennyit segit?

Figyelt kérdés

Scippa 10mg szedek 3,5 honapja generalizalt szorongasra. Nyaron a szorongasomra jol hatott, de emellett terapiara is elkezdtem jarni, ami miatt sokszor voltak hangulati ingadozasaim, meg onserto gesztusaim(szemelyisegzavaros epizodok(?) miatt). Aztan mikor jobban lettem elkezdtem osszeszedni az eletemet, munkara jelentkezni. Ez alakult is, nem szorongtam tul az interju koruli dolgokat. Igaz nem sokan hivtak vissza, mert utolso felevemre keresek szakmai gyakorlatot, viszont most azt hittem h vegre sikerul. De elutasitottak, es ezzel semmi baj, viszont ma mar annyira kikeszultem a gondolattol, h ujra elojott a katasztrofizalo felfogasom, a panik, meg minden negativ erzes, a szorongato aggodas, ami miatt keptelen vagyok megnyugodni es mar ongyilkossag is eszembe jutott, hogy lehet jobb lenne. Ugyis csak egy fiatal mentalis beteg ember vagyok, valszeg a munakhelyen se fogom tudni megallni a helyemet es meg hasonlo gondolatok jutnak eszembe.

Normalis, hogy ilyen viselkedest, gondolkodast antidepi mellett is produkalni lehet? Azt erzem ujra, hogy tonkrement az eletem....aminek semmi ertelme, mert jon a kovetkezo lehetoseg, aztan majd lesz vhogy. Max csuszok megint a felevekkel, szulok meg majd mondanak, amit mondanak.Viszont aggaszt, hogy ez az elutasitas ennyire kibillentett. Egyszeruen nem latom ertelmet az eletemnek perpill. Az antidepinek stabilizalnia kellene a hangulatomat, nem? Ilyen ongyilkos gondolatmenetnek nem kene elojonnie...



2022. szept. 22. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nekem sokat segít. Rexetint kaptam.
2022. szept. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nemsokat segített. Sokfélét kaptam.
2022. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eddig nem segített, csak a mellékhatásaival küzdök.
2022. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szorongásra Frontin, Pregabalin és antipszichotikum hat nekem jól. (külön-külön is)
2022. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!