Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt bárki akinek segített...

Van itt bárki akinek segített pár hét pszichiátria és gyógyszerbeállitás? Már nem tudok mihez kezdeni itthon, de annyira rosszakat hallottam róla meg nagyon rossz a tapasztalom.

Figyelt kérdés

Ha valaki mondana pozitívat, akkor lehet hogy megjönne az erőm

Egy rakás mentális gonddal vagyok diagnosztizálva, egy nap kb 15 féle különböző állapotban szoktam lenni

Egyszer vittek be osztályra mikor pánikrohamot kaptam a gondozóban, de amit ott láttam az egyszerre kijózanított és taszított meg mélyebbre.

Tele volt a hely nagyon durván betegekkel, ordítottak, röhögtek, az ápolók már akkor nagyon idegesek voltak, rám is ordított az egyik mert azt hitte már bent lakó vagyok

Ilyen környezetben hogy legyen jobban valaki?

Minden nap öngyilkos akarok lenni, kb 10x elhatarozom magam, de közben bepánikolok tőle.

Emlkezetkieséseim vannak, egy ingyenes pszichológushoz jártam, de az tényleg annyira rossz volt hogy inkább magamban beszélek.

Nagyon szeretnek csak elaludni. Mit lehet tenni ilyenkor

Mindenki a kórházat javasolja de annyira rossz élmény volt hogy csak meg rosszabbul vagyok



2022. szept. 25. 07:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

21


cuncika 6 évig voltam gyógyszerfüggő majdnem belehaltam, addig ajánlgassad a mérgeket nekik még szétverem a képedet.

2022. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

22-es.


Szerintem te veszélyes lehetsz másra, ha ilyeneket mondasz. Jobb lenne kórházba menned és kezeltetni az agressziódat. Más életveszélyes fenyegetése bűncselekmény. Ilyen embert nem szabad közösségben hagyni.


Valami nagy baj lehet veled, ha ellenzed, hogy más beteg kezeltesse a betegségét vagy ilyet javasoljon másnak.


Nem mérget javasolt. Gyógyszert. Azt is úgy, hogy orvos hatarozza meg, hogy mit és mennyit szedjen.

2022. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha te majdnem meghalsz a gyógyszerekkel és közveszélyes vagy, akkor azt is lehet tenni,hogy csak bezárva tartanak.
2022. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket kellene bezárni, akik a butaságukat népszerűsítik. Kicsit tanuljál már farmakológiát, egyből rájössz, hogy ezek a gyógyszernek nevezett valamik, valójában DROGOK.


tudod kezeltetni a "betegséget" nem DROGOKKAL kell, hanem pszichológussal.

2022. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!