Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogokról le lehet szokni...

Drogokról le lehet szokni végleg? (kokain, speed, mdma, lsd)

Figyelt kérdés
Kisebb-nagyobb kihagyások után mindig visszaesek. Van ebből kiút?

2022. okt. 5. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Elmész egy elvonókúrára, és utána soha többet nem nyúlsz ilyen szerekhez.
2022. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Ne ess vissza. Kerj segitseget. Itt hiaba kerdezoskodsz, ha nem mesz el elvonora. Mellesleg amikor jon az inger, hogy ujra hasznald, akkor is menj vissza a dokijaidhoz. Ezt tudod tenni.


Legjobb baratom 4 adag (korhazban, betegseg miatt kapott) morfium utan 5 evig szokott le. Ugyhogy mas szereknel kosd fel a gatyadat.

2022. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta a doki, hogy nincs gyógyult drogos csak olyan, aki nem drogozik, de ez igaz az összes szenvedélybetegségre. Szóval csak arra a szintre próbálj eljutni, hogy nem nyúlsz hozzá. Kérj segítséget, biztos van anonim is.
2022. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így van ahogy a 3 írja. Maga a függőség, a szenvedélybetegség "magja" megmarad - de sokan kibírják, hogy nem nyúlnak újra szerhez.


Keress más, hasznos függőséget. Pl. sport, futás, bicajozás, vagy mondjuk nyelvtanulás. :)

2022. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

Ha el tudod hagyni egyedül, akkor nem kell befekvős segítség.


Terápiásat keress hozzá.


Nekem nagyon ritka, kizárólag füvezésben kimerülő drogozást javasoltak a mostaniak helyett.

2022. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sokat segített Máté Gábor: A sóvárgás démona című könyve.

A drogos öngyógyítást próbál csinálni: fájdalomcsillapítást. A szorongást, az öngyűlölet csökkenteni. Ha ezekkel terápiában tud valami enyhülést, feldolgozást elérni, akkor több az esélye. Nekem akkor volt legkevésbé igényem a saját függősségeimre (nem drog), amikor hasonló korú fiatalokkal voltam egy vidám táborban.

2022. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem sikerül, próbáld máshogy, segítséggel, pl.

[link]

2022. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nyáron hívtam a Nyírő. Egyéni terápia, pszichológus nem elérhető náluk. Orvos tudott volna havi 1x15 percet fogadni.
2022. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Ja, igen mondták, hogy mázlim volt a Nyírőben. Vannak ott csoportok is, azok nem tudom milyenek, mire jók, és mennyire telítettek. A honlapon van egy app is, Volt egy szer címmel. Valamire az is jó?!
2022. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt mondták, hogy csak Anonim Alkoholista csoport van ott.


Te milyen ellátáshoz jutottál a Nyírőben?

2022. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!