Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Múlt már el deperszonalizációd...

Múlt már el deperszonalizációd/derealizációd?

Figyelt kérdés

Nekem 4 éve tart, semmi sem enyhíti, csak rosszabb lesz bizonyos időszakokban. 0-24ben van tehát eléggé hozzászoktam már, és igazándibol ha nem olyan rossz már simán együttelek vele. Járok terápiára próbálok mindent megtenni hogy elmúljon, mégsem megy el. Viszont arra is rájöttem, hogy attól rettegek igazan hogy mi lesz ha elmúlik.

Milyen érzés? Én valahogy úgy képzelem el mint amikor nathas vagy és egyszer csak kidugul a füled, pedig nem is tudtad hogy nem hallasz, aztán hirtelen hallani fogsz.



2022. okt. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A másik kérdésednél 2 éve van.
2022. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Volt olyan, amikor úgy éreztem, mintha kívülről látnám magam

ez pár perc. Volt, hogy több hónapra nemigen emlékeztem. Volt, hogy huzamosabban úgy éreztem, mintha egy rémálomban lennék, amiből nem lehet felébredni. Valahogy megszoktam, hogy ez a valóság, már nem álomszerű, csak rémes.

2022. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 kár hogy nincs másik kérdésem, de szomorú hogy te az összes kérdést elolvasod és számon tartod, hogy ilyeneket irogass
2022. okt. 16. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem hullámokban jön aztán elmúlik
2022. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve tart, a memóriám tropa azóta... nem tűnik úgy, hogy enyhülne.
2022. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!