Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már csak az öngyilkosság...

Már csak az öngyilkosság segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

4 napja nem voltam kint, egész nap csak fekszek. Ez az életem ha nincsen iskola. Egy hobbym van, a focimeccsek nézése. Van pár barátom, de mindegyik elfoglalt. Barátnőm már nincs és nem is hiszem, hogy lesz már.


Külsőmmel nincs gond, mert elég önkritikus vagyok magammal és van, amikor azt mondom, hogy jól nézek ki, van amikor nem. Szerintem kicsit autista is vagyok.


Örülök hogy az iskolában lehetek, mert ott legalább emberek között vagyok. Egyetemet is azért várom csak, legalább nem otthon fekszek egész nap a sötét szobában.


19



2022. nov. 1. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Vagy az öngyilkosság vagy itt sajnáltatod magad mint egy kislány. Válassz.
2022. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Beiktathatnál 1-2 sportot az életedbe hobbinak mondjuk a focit (ha nézni amugyis szereted, nem biztos hogy a valóságban távol áll toled), vagy legalább csak próbáld ki. Én jelenleg csak a gyaloglast uzom mint sport, és van is egy minimum szint amit mindennap el is várok magamtól (10000 lépés), így addig sem a szobadban gubbasztasz, másodszor pedig, a sport, ahogy egyre jobban és jobban megy önbizalmat is ad, amire úgy tűnik nagyon nagy szükséged van jelenleg. Ráadásul ha nem "egyénileg " kezded el a focit hanem például egyesulethez csatlakozol, ott új embereket ismersz meg és barátokat is szerezhetsz, szóval több legyet üthetsz egy csapásra.

"Szerintem kicsit autista is vagyok."

Nem hiszem, hogy az lennél, Szerintem csak a túlzott önkritikád miatt (ahogy te is irtad) gondolod ezt.

Az öngyilkosság pedig semmilyen helyzetben sem nyújthat megoldást, ahogy itt sem, ez egy olyan időszak csak, amit nagyon sötéten és negatívan láthatsz, ám változtatható.

2022. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, hogy otthon fekszel, oldd meg, hogy kevesebbet legyél otthon, van rá ezer lehetőséged. Kirándulj, sportolj, bármi, ami szimpatikus.
2022. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy merits erőt az itt kérdező emberektől. Van olyan pl aki mindig a recskázásról kérdez, mert az a hobbija. Na az nem gondolkodik ilyen negatívan mint te. Lehet neked is ki kéne próbálni. Van aki erdélyi nőt keres minden nap hónapok óta. Az se akar öngyilkos lenni. Tehát sok ilyen pszihopata van, aki talál jobb hobbit, mint az öngyilkosság, vegyél példát róluk.
2022. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kékvonal, nekem sokat segített. :)
2022. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm már nincs és nem is hiszem, hogy lesz már."


Ezen jót röhögtem. 19 vagy, szabadidődben ülsz a 4 fal közt és picsogsz, hogy sose lesz már neked barátnőd.


Esetleg a picsogás helyett eredj edzeni egy konditerembe. Legyen egy célod, formáld a tested, ismerj meg új embereket.

Járj le szórakozni, a mecs helyett néha olvass egy két könyvet.


A barátnő meg majd jönni fog.


Nekem 25 évesen volt először barátnőm, és most is úgy érzem elkapkodtam.

2022. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csinálj vmi randomot ami segít kizökkenteni téged ebből a körforgásból, valami izgalmasat, utazz el valahova, sportolj, keress egy új hobbit, járj el bulizni, bármit amihez kedved van (törvényes kereteken belül)
2022. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit amit kint a szabadban is csinálhatsz edzés stb. Akár horgászat gombászás stb. Meg szerezz egy háziállatot akivel eltudsz lenni
2022. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!