Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni az értelmetle...

Mit tudnék tenni az értelmetlen szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Csak úgy random a semmiből rám szokott törni, és azt érzem hogy valami szörnyü dolog fog történni és félnem kell..

Olyan érzés mintha csináltam volna valami szörnyü dolgot aminek borzalmas következményi lesznek és csak magamba fordulok és félek, nagyon félek pedig semmi okom nincs rá



2022. nov. 26. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én próbálok kifelé mászni a depresszióból. Az egyik játék, hogy munkába menet, nem azon rágódok, hogy milyen érzés nekem lenni, hanem nézek kifelé, és gyűjtöm a színeket. Rájöttem, hogy tök sok színt lehet találni még ilyenkor is. S akkor ez egy szünet az önmagamon rágódásban, és közben örömforrás is. Persze engem érdekelnek a színek, lehet neked más jobb lenne. Találd meg.
2022. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!