Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a leugráson jártatom...

Állandóan a leugráson jártatom túráztatom az agyamat mert érzem egyre jobban a vesztemet engedjek a belső hangnak,vagy mit tegyek mi legyen én velem!?

Figyelt kérdés

Leugrani a híd korlátjáról átpördülni lefordulni róla bele ugrani a vízbe arról beszélek és kérdezek én.

Jó hosszú évek óta vettem már ezt a fejembe az agyamba.

De volt már alkoholizmus piálás falcolás az egyik karomon a csukló, vénás gyűjtő erek felvágása.



2022. dec. 6. 15:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat minden jót kívánok önöknek is viszlát
2022. dec. 8. 00:00
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, segítségre lenne szükséged, ha ilyen feszültség van benned és öngyilkos gondolataid vannak. Felkerestél már pszichológust, pszichiátert?
2022. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Fel igen de semmitsem értem ő velük a pszichiátriai gyógyszerek meg csak elnyomják a tüneteket de az alap betegséget nem gyógyítják meg ha az embernek az ágy lebenyei és a központi idegrendszere beteg sérült gyenge és műanyagból készült az anya méhben!!!

Akkor rábaszott rákúrt egy valaki ha fogyatékosan született meg vagy egyebekkel egyéb mással!!!

2022. dec. 8. 14:35
 14/28 A kérdező kommentje:
Az agyamtól elkezdve minden silány egy selejtes áru vagyok.
2022. dec. 8. 14:36
 15/28 anonim ***** válasza:
46%
Már az is segítség, ha a tüneteket elnyomja a gyógyszer! Gyógyszeres és pszichoterápiás segítségre is szükséged lenne, hogy el tudd magad és a betegséged fogadni. Ne add fel, van segítség!
2022. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Az hol lenne már segítség az elnyomatás?

De meg nem szünteti!!!

Voltam már mindenhol már elkopik a szám és az ujjbegyeim az ismétlésektől már!!!

2022. dec. 8. 15:27
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Értelmezésem szerint, ha elnyomja a tünetet, akkor már nem foglalkoztat az öngyilkosság,nem kínoznak ezek a gondolatok. Szerintem ez is segítség. Vannak mentális betegségek, amiket meggyógyítani nem, csak tünetileg kezelni lehet.
2022. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

És akkor engemet is mint az ebben szenvedőket a gyógyszerek tartsanak egyben,össze!?

Hát még több gyógyszerről szó sem lehet.

Szedek amúgy is más betegségekre is

Inkább legyen akkor a halál

2022. dec. 8. 15:35
 19/28 A kérdező kommentje:
Álljon már meg a menet, hogy mindenre gyógyszereket enni
2022. dec. 8. 15:36
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező, ha gyógyszerek nélkül is meg tudod szüntetni ezeket a késztetéseked, kontroll alatt tudod tartani, akkor természetesen nincs szükséged rájuk. Ez rajtad múlik kizárólag.
2022. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!