Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a leugráson jártatom...

Állandóan a leugráson jártatom túráztatom az agyamat mert érzem egyre jobban a vesztemet engedjek a belső hangnak,vagy mit tegyek mi legyen én velem!?

Figyelt kérdés

Leugrani a híd korlátjáról átpördülni lefordulni róla bele ugrani a vízbe arról beszélek és kérdezek én.

Jó hosszú évek óta vettem már ezt a fejembe az agyamba.

De volt már alkoholizmus piálás falcolás az egyik karomon a csukló, vénás gyűjtő erek felvágása.



2022. dec. 6. 15:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Rajtam múlik?!

És akkor ezek a cirkuszi bohócok akik nagyon értik a dolgukat ők minek vannak?

Tökre azt érzem mindig,hogy bölcsődei gondozó nők óvoda pedagógusok és mindegyikük az óvodába kapták meg a diplomájukat!!!

2022. dec. 8. 15:48
 22/28 A kérdező kommentje:

Vagy én nem tudom,hogy lehettek ezek valakik pedagógusok és szakemberek

A színvonal elég alacsony volt mindigis

Minden szar senki diplomához juthat

2022. dec. 8. 15:50
 23/28 A kérdező kommentje:
Az orvosok is ugyanilyen nullák
2022. dec. 8. 15:51
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem mindegyik!

Csak a többség...


Nincs semmi azzal, hogy defektes vagy, az emberek nagyrésze küzd mentális problémákkal és kínlódnak mint te.


Csak bipolárisból van az országban 100-400ezer.

Skizofrénből 100-200ezer +!

Ezek elég durva betegségek.

Közel 1millió súlyos mentális beteg van köztünk, nem beszélve a többmillió személyiségzavaros és lelkisérültről.

Világtendencia, hogy romlik az emberek mentális állapota.

Ha nem nyírod ki magad, még lehet jobb, valószínűleg az lesz, ha teszel érte. Magadért!!!!

Egy jó szakember, csak támogatni tud benne.

Vannak egyébként olyan közösségek, akik szeretettel befogadnak és elfogadnak, segítenek, csak keresni kell, hidd el találsz.

Nem megoldhatatlan a problémád.

Az hogy az agyad "sérült", ha erről egyáltalán készült képalkotó vizsgálat mit számít?

Van akinek kis túlzással a fél agya hiányzik, mert mondjuk fejbelőtte magát és nem halt meg. Oké, nem mindegy melyik terület érintett, de tud regenerálódni, kompenzál más területen, új ideghálók épülnek ki.

Kár hergelni magad, szopjál mint mindenki, kiszállni nem ér!

2022. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Patológiás nárcisztukusok, pszichopaták, szociopaták, borderline-ok, skizoaffektívek, ocd-sek, autisták, gad-osok,add-sek, adhd-sek, major depressziósok, anorexiások, bulimiások, stb...szerinted csak neked van bajod?


A fél ország küzd krónikus betegségekkel, élnek testi-lelki fájdalmakkal.


Ezt osztották neked, hozd ki belőle amit tudsz és álld a sarat.

2022. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha kínozni akarod magad, járj el konditerembe és fussál nagy távokat, másszál hegyet,felér a falcolással és legalább hasznod van belőle. 😉
2022. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek, pedig fokozhatják az öngyilkos késztetést, lehet, hogy rosszul vagy gyógyszerelve.

Az alkohol kifejezetten káros, majdnem annyira mint a xanax és társai. Szóval ezeket inkább hanyagold...

2022. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"A fügefáról vegyétek pedig a példát. A mikor ága már zsendül, és levelet hajt, tudjátok, hogy közel van a nyár. (Mát 24,32; Luk 21,29)


Közel a nyár,sokan így gondolják, túl sokan. Fél lábon kihúzod addig,nem kell magad elpusztítani,nehéz idők jönnek,inkább légy kész rá!


Az öngyilkosjelölt és a megtértek között sok a közös. Mindegyik nagyon mély lelki folyamatokon megy keresztül.


Vesztenivalód nincs vele, ha utánajársz.


Szenvedés által juthatsz el leghamarabb a megvilágosodáshoz.



Ha nem is hiszel ebben, akkor is sokat tanulhatsz a bibliából, sok példabeszéd van benne, tanítás, akár arra, hogyan viszonyulj a szenvedésedhez.


Ha máshonnan közelíted meg a dolgot is látszik, hogy az emberiségre igen nehéz idők várnak. A nem hívők is látják, hogy mi zajlik a földön és hova fog vezetni.

Évek-évtizedek kérdése, de exponenciálisan begyorsultak a folyamatok és rossz vége lesz, illetve kinek mi a rossz.


Vak aki nem látja.


Tarts ki!

2022. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!