Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz munkahelyi légkör?

Rossz munkahelyi légkör?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Közel másfél éve nagyon rosszul vagyok lelkileg.

Kiégtem, de úgy az életben.

Egy nagyon rossz munkahely miatt ahonnan menekülve egy számomra másik rossz helyre és most itt vagyok. A családom már nem érti meg, sőt szerintem már nem is érdekli mi van velem. Muszáj mennem,pedig minden porcikám utál ott lenni és 11 órán át csak szenvedek.

Sokat fogytam, másfél év alatt többet öregedtem, beesett sápadt arcom lett és a lelkem ripityára van törve. Nem beszélve arról, hogy teljesen elhanyagoltam magam, nincs kedvem magamhoz a tükörbe mézni. Nem érzem a kiutat. Szívesebben ott hagynám őket, de nyilván nem tehetem meg. Kell a pénz, főképp most. Eger mellett élek, csak hogy tudjátok, itt a környéken nem sok munkalehetőség van egy olyan embernek akinek csak érettségie van. Elegem van abból is, hogy nekem csak a 3 műszak, takarítás és társai jutnak, és félre ne értsétek ezek is munkák, de elfáradtam😞.

Lehet, hogy depressziós vagyok/lettem. Kitudja.

De, már mosolyogni sem tudok, nyomást érzek csak a mellkasomban.


Elterveztem januártól keresek egy tanfolyamot, amivel el tudok helyezkedni(nyilván diák hitellel, mert amilyen sz.r ez a hely legalább keveset is fizet)

Viszont nem tudom melyik az a tanfolyam/ szakma amit ha én elvégzek akkor felvesznek és lesz egy olyan munkám ahova szívesen járok.

Kérlek segítsetek milyen szakmák vannak amit ha elvégzek alkalmaznak is?

Magamról 28 éves lány vagyok. Inkább az alkotás ami érdekel, de szívesen kipróbálok és megtanulok bármit.

Nyelvtudás az nincs, illetve számítógép ismeret is alap, inkább telefon, amit jobban kezelek minden téren.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. dec. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Informatikából szerintem vannak nem egyetemi szintű kurzusok is, tanulj meg esetleg programozni, az tuti kelendő. Még a digitális grafikusról hallottam, hogy keresett szakma, illetve nálunk a vegyiparban égető hiány van vegyésztechnikusból.

Ha nem riadsz vissza a kemény fizikai munkától, az építőipar iá dübörög, lehetsz pl. festő, burkoló, asztalos vagy szerelő.

2022. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Codecool t nézd meg. Fizetős, de garantáltan elhelyeznek programozóként :)
2022. dec. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Írta ,hogy lány ..festő burkolónak nm hiszem,hogy szeretne elmenni .

Programozonak erős matek kell,de ismerek női IT sokat is.

Ami szakma jól fizet: fogászati asszisztens, körmös, pillàs kozmetikus.

hétvégén kezdj el tanulni nyelvet, rengeteg ingyenes oldalon tudsz elindulni plusz a jó öreg könyvtár ugyebár.

Mozogj,ha hétvégén szombaton vasárnap egy egy órát bicajozol vagy kutyát setaltatsz vagy kocogsz akkor lesz plusz energiad,ha otthon tespedsz az nm jó.

De ha otthon zenére tancolsz az is jó.

2022. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!