Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiszik azt nagyon...

Miért hiszik azt nagyon sokan, hogy a marihuána ártalmatlan, amikor nagyon rosszul lehet lenni tőle?

Figyelt kérdés
Akinek van hajlama pánikbetegségre, simán előhozhatja és az nem egy kellemes élmény. Én is pánikbeteg vagyok, ezért is nem szívok, inkább iszok,azt is csak kis mértékben.

2023. jan. 2. 12:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk az arany középúton, mert az általánosítás sem az okos ember eszköze, ugye.


Mert kevésbé káros, mint más káros és függőséget okozó szer.

2023. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Régen napi szinten fuveztem éveken keresztül most meg már 5eve semmi és úgy tettem le hogy egyik napról a másikra szóval se fizikai se pszichikai függőséget nem okozott nalam mer azóta sosem gondoltam arra hogy most uhh de jó lenne egy gramm vagy valami 😅
2023. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#22 Cibbonyországban nem lehet füvet szerezni,mert nincs fű Cibbonyországban
2023. jan. 25. 17:23
 24/26 Csabi34 ***** válasza:
24%
A marihuána által okozott negatív hatásokat sokan alábecsülik, és a pozitív hatásokat túlbecsülik. Sokan úgy gondolják, hogy a marihuána ártalmatlan, mert "természetes" és "nem okoz függőséget". Valójában a marihuána használata számos negatív hatással járhat, beleértve a mentális egészségi problémákat, mint a pánikbetegség, a kognitív károsodást, a memória- és figyelemproblémákat, valamint a fizikai egészségügyi problémákat is, mint pl. a tüdőproblémák. Emellett, a marihuána használata függőséget is okozhat, ami nehéz leküzdeni. Fontos tudni, hogy a marihuána használata nem ártalmatlan, és hogy a használatával járó kockázatokat figyelembe kell venni a döntéshozatal során.
2023. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Viszont én pl erős 20 éve szívok. Szerintem megnézhetném magam hogyha bármi mis drogot nyomtam volna 2 évtizedig :)
2023. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Pszichózis esélyét 3x ára növeli
2023. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!