Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ne vágyjak a halálra?

Miért ne vágyjak a halálra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 00:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

17, sajnos én egy olyan családba születtem ahol a sirankozas, sopánkodas, munkanélküliség, bőgés, ordítás volt a mindennapos… hoskent tiszteltetik magukat, ha leviszik a szemetet, aztán bőgnek

Nem csoda ha én is a martirkodasban látom a kiutat…

Vigyázni tudnék nyanyákra, bacsikra már kevésbé szeretnék, mert nem akarok többe férfiak közelében lenni és hozzájuk érni. Meg így sem. Zaklattak már eleget….

Lehet hogy esedékes lesz a külföld, de gondolom itt pelenkát is kell cserélni, ahelyett már tényleg inkább az éhezés… ápolónőnek születni kell, én attól messze vagyok….

Nem budapesti vagyok sajnos, isten háta mögött vagyok vidéken…

Ételosztásra sztem csak hajléktalanok mennek… bár az is félelmem volt régóta…


Csak tudjatok nehéz úgy az élet hogy tudom hogy lehetne jobb, más tőlem még kevésbé előnyös külsejű lány eltartarja magát férfiakkal, amit tőlem a család elvárna egyébként, csak közben én meg undorodom tőlük és mivel agybeteg vagyok meg jó minkam sem lehet, hanem itt keresem hogy futár vagy takarító legyek…. Na ez a fájó…

2023. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
az apam orvos volt, en meg rosszul voltam attol is, ha 50 meterrol ereztem, h valaki f.ngott egy hallhatatlan amde budoset. Innen indultunk. fater azt mondta, hogy van a szagokra egy trukk: minel budosebb, annal nagyobbat szippants belole, es ha egy hanyassal megusztad-de valszeg anelkul, -akkor az orrod hozzaszokik. Kiprobaltam, bejott. 3 het alatt kerestem 2200£-ot, rahuztam egy negyedik hetet is. Slusszpoen: buszkesegbol nem elunk meg, vitaminhianybol meg funkcionalis ehezesbol foleg nem. Etelosztasra NEM csak a hajlektalanok mennek, mar boven nem. Itt -es irorszagban sem- tudnal ehenhalni mert a templomokban meg stb mindig van kaja es raadasul olcsobb, ha megveszed is, mint otthon. Nyanyazas kozben meg amugy is minden ingyen van, sem lakhatas, sem kaja nem kerul penzbe. Bxart? Okes, egyszer mi is be fogunk. Felcsenget ejjel mert gyurott a lepedoje? Igen, de ez marha idegesito lehet annak, aki nem tudja megigazitani maganak es nyomja a kis vekony boret. Vettem gint azt toltam be ragoval, ha ugy erzetem, a napi 2-3 oras alvason az sem segit, ha elohuzom a legmelyebb empatiamat es arra gondolok, egyszer en is lehetek a nyanya helyeben. 3-4 ilyen nyanyaapolas utan a meglevo penzembol kockaztattam egy nagyot es csinaltam egy vallalkozast egy berelt lakasban. Mas tema, hogy nekem ez mar az agyamra megy, de: nyugtom van, nem orditanak a szuleim -apam kozben meghalt- anyam nem baxogat, es pontosan tudom, hogy egyedul masztam ki a xarbol. Brutalis erot adott. HAJRA!
2023. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
21, nem mindenkinek azért keresnek felügyeletet, mert pelenkára szorul. Ismeretem egy nénit, nyugdíjba ment és kiment dolgozni. Egy egyedül élő nénire vigyázott. Ahogy 15-ös írta, valóban kemény, mert neki is 3 hetes váltásokban volt a munka, de semmi pelenkázás nem volt, főzni, bevásárolni kellett, meg beszélgetni. Ráadásul akire vigyázott magyar volt, így az sem volt probléma, hogy nem beszélt idegen nyelvet. Szerintem elméletek gyártása helyett hasznosabb érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak, jobb, mint az éhenhalás. Ráadásul ha csinálod 1 évig, addig szépen félre is tehetsz, aztán majd meglátod, hogy hogyan tovább.
2023. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

tok jol irod 23-as, en el is mentem most aludni, mert itt lesz a megoldasa a kerdezonek, aki vesz egy nagy levegot szepen, es radobben, hogy a martirkodas maradjon meg a szuleinek, a sajat eleteert mindenki maga felel. Meg tudja csinalni. Aki folyekony angolbol az nem hal ehen az ireknel ha pelenkazni kell (tobb penz) ha nem (kevesebb). Maltara is lehet menni vendeglatozni, ott minden olcsobb, de csereben a bevetel is az.


Meg valami KERDEZO: 5+1 evet kibekkelsz az ireknel es onnantol Angliaban is azt csinalsz amit akarsz. Kelj fel es jarj, van labad! <3 Olel: -oreganyad-

2023. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de egyrészt fogalmam sincs hogy kell ilyen munkát szeretni ahol öregekre kell vigyázni, másrészt sajnalom, de a nagyon sok szar munka közül én a pelenkazast, fürdőzést nem vállalnám be… au pair-nek lenni meg mindig jobb mint a vidéki nyomorban bejárni egy gyárba vagy a mekibe, de nem tudom merre kellene elindulni…

Ha egy idős emberre vigyázni kell, akkor ott már pelenkazni is kell meg fürdeni is és azt én nem vállalom be.

A nagymamám is ilyen állapotban van, a lánya évek óta ezt csinálja vele és nem is ember már hanem egy bántalmazó állat, teljesen beleőrült, pedig ő eleve ápolónő…

Patthelyzet ez, nem tudom mihez kezdjek…

2023. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hagyj fel a prekoncepciokkal. Au-pair- kent xart sem keresel. Valamit valamiert. Feljebb leirtak, hogy nem mindenhol kell pelenkazni.

Kereses: beszelsz angolul, ott a net.

A patthelyzetet az agyad teremtette, ott kellene rendet tenni. Lesz is. Elgogy a penzed es kb rogtomn tudni fogod, merre indulj el, hogy legyen.

2023. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A pénzem már most el van fogyva.

Az a pár tízezer forint amiből meg veszek tésztát hogy egyek valamit, az semmi.

Az anyamtol már rosszul vagyok, ő is tőlem.

Itt is bejön hogy van aki egész eleteben otthon lakik es anyuka főz rá minden nap, tömi mint a ludat, mi volt hogy fel évig nem láttuk egymást es egyszer nem kérdezte meg hogy megdöglöttem e már…

Olyan helyre kimennek ahol csak segíteni kell az öregnek, de ápolónő nem vagyok

Elhiheted hogy hetek óta nézem a munkát, de ha beírom a feltételeim, csak a wolt futárkodas jön ki a keresőben… ehhez is kellenének kapcsolatok, vagy ajánlás, én évek óta nem beszéltem senkivel.

2023. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
keress olyan helyet. Ez ennyire egyszeru. Lehetoleg angolul es a celorszagra allitsd at a guglit. a szo amit keresel: live-in carer in Ireland. De Angliaban is hiany van beloluk, brexit ide v oda. Bentlakasos idosgondozo. A csaladdal valo interjubol kiderul, mit kell csinalnod, ha pelusos a gondozottad max nemet mondasz. Magyarul is ad ki talalatokat a gugli.
2023. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Rakerestem en is, tele a net ajanlatokkal magyarul es angolul is.
2023. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
utoirat: apolono nem is lehetnel szakkepesites hianyaban. carer a pozicio neve. live in verzioban nincs koltseged, live outban meg nem erdemes tobb okbol sem. sikereket neked <3
2023. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!