Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért "hallucinálom" azt,...

Miért "hallucinálom" azt, hogy megbámulnak az utcán,ha fullra józan vagyok?

Figyelt kérdés

Néha rámjön itt-ott olyan paranoid érzés, hogy random engem bámul valaki, miközben arra gondolok, hogy rosszat akarnak nekem. Tudom, hogy nem valós,mert nem néz engem senki,de akkor is frusztráló tud lenni.

Lehet, hogy a pánikbetegség tünetei közé tartozik ez is...



2023. jan. 11. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen érzés volt, míg egyszer tudatosan nem kezdtem figyelni, és hát igen, bámulnak ki a kocsiból az emberek, nem véletlenül éreztem, pedig se csaj nem vagyok, se semmi különleges, mégis. azóta is érzem csak leszarom, nem reagálok ha dudálgatnak utcán vagy megszólítani akarnak gyalogos figurák (mert szoktak, mert elég elesett ábrázatom van) kicsit veszélyes környéken élek. ez vált be legjobban ha ignorálom a környezetem, igazság szerint lehet sok ismerős mellett is elmegyek úgy mint egy idegen mellett, mert nem bámulok direkt a másik arcába, ők meg gondolkodhatnak utána hogy milyen bunkó voltam direkt nem köszöntem, igazából már nem érdekel, nem rágom magam rajta feleslegesen. én is szorongok kicsit
2023. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!