Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elájulhatok ha pánikbeteg vagyok?

Elájulhatok ha pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok és tudni szeretném, hogy elájulhatok-e? Valójában a rohamok attól következnek be, hogy félek az ájulástól tömegben, suliban stb.

Szóval nagyjából mekkora az esélye egy valódi ájulásnak?


2010. okt. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ájulsz el, ha bebeszéled magadnak hogy el fogsz. Maga a pánikbetegség is a fejben van, ezért ha azt mondogatod magadnak hogy ettől nem lehet elájulni, akkor nem is fogsz.
2010. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, de kezelnek, szedek rá gyógyszert napi fél szem citagent. Nálam nem történt ájulás, csak a rohamaim magas vérnyomással kezdődtek, lezsibbadtam, beszélni nem tudtam.Majd jött egy tömegiszony fázis,hogy nem mertem kimozdulni otthonról, aztán jött egy fájdalom fázis, ami deréktáji fájdalmakba csapódott le. De amióta kezelnek jobbra fordult az állapotom. Nem vagyok gyógyult, de úgymond elviselhető az életem.
2010. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy elájulsz.
2010. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ájulástól való félelem, ájulás közelségét érezheted, de elájulni nem fogsz, csak jól bepánikolsz, zsibbadás, szédülés, konkrét ájulás nem lesz.
2010. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azért mert pánikbeteg vagy, kaphatsz bárányhimlőt, influenzát, a menzán ebédet, és el is ájulhatsz. A pánikossal is minden megtörténhet, ami egy rendes emberrel. De a pániktól nem lehet elájulni, sem meghalni. Akárha az összes gyógyszered megeszed egyszerre. Én tudom, mert átéltem a pánikbetegséget, hogy mennyire rossz, de ki lehet belőle gyógyulni. Csak orvoshoz kell fordulni. Aki pedig nem hajlandó elmenni, az feltételezem, élvezi az egészet.
2010. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!