Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az emberutálatból ki lehet...

Az emberutálatból ki lehet gyógyulni? Pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudom elnézni a hülyeségeiket, hogy aljasak és kétszínűek, mert engem meg jól neveltek. Viszont ez az utálat felőröl mert ösztön szinten mégiscsak minden ember vágyik más ember társaságára.

De nem tudok eltekinteni a romlott erkölcseiken, hogy egymásnak elnéznek mindent aki a csapiban van, aki meg kívülálló ugyanazért meg megszólják.


2023. febr. 9. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha bekerülsz egy jó csapiba, könnyen rájössz majd, hogy nem is annyira romlottak ők és belülről nem is tűnik aljasságnak ugyanaz, inkább csak játék vagy vicc vagy leckéztetés, aminek te talán túlzott és tök más jelentőséget tulajdonítasz, mint kéne.
2023. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1


Nem találtam jó csapit. Lehet nem volt szerencsém eddig?


Vagy lehet velem van a baj, amiért túl sokat várok el emberektől?

2023. febr. 9. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Talán nem volt szerencséd eddig. Minden csapinak vannak belső szabályai, amiket a benne levők egyöntetűen elfogadnak. Ezekhez alkalmazkodni kell. Az orvosoknak fehér köpenyben kell rendelni. Ha most jön valaki, hogy ez neki bántja a lelkét, attól nem fog a csoport megváltozni. Szóval az az egy, akinek ez nem tetszik, hát majd beletörődik vagy szenved, de feleslegesen.
2023. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Átérezlek, nekem az a tanács segitett, hogy légy nyitott és fogadd el az embereket olyannak, amilyenek. Fogd fel érdekesség képen mint ha csak tanulnál


Remelem tudtam egy kicsit segiteni :)

2023. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen zenét hallgatsz, mi a stílusod?
2023. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5


Nem hallgatok zenét, 30 felett vagyok már.

2023. febr. 10. 11:49
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Ahham... értelek is akkor e mondatod elegendő volt. Sok sikert...
2023. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szánom, de gondold át, téged nem jól neveltek, hanem egy elképzelt világra neveltek. A valóságra kellett volna, hiszen ott kell eligazodnod. A valóságban pedig nagyon sokféle ember van, sokáig kell keresgélni azt a csapatot ami neked komfortos. Ezért is van az embernek bizonyos kor felett csak néhány barátja. Azok viszont igaziak.
2023. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy tud valaki úgy élni h nem hallgat zenét???
2023. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9


Nincs idő. Majd meglátod.

2023. febr. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!