Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az emberutálatból ki lehet...

Az emberutálatból ki lehet gyógyulni? Pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudom elnézni a hülyeségeiket, hogy aljasak és kétszínűek, mert engem meg jól neveltek. Viszont ez az utálat felőröl mert ösztön szinten mégiscsak minden ember vágyik más ember társaságára.

De nem tudok eltekinteni a romlott erkölcseiken, hogy egymásnak elnéznek mindent aki a csapiban van, aki meg kívülálló ugyanazért meg megszólják.


2023. febr. 9. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Megláttam, 32 vagyok, sokat hallgatok, pedig nekem sincs időm. Ez csak kifogás.
2023. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11


Igazából mindent utálok, semmi nem indítja be a dopamintermelődést. Lehet mély depressziós vagyok de tényleg fizikai fájdalmat okoz sokszor még felkelni is az ágyból, nem beszélve bevásárlás.

2023. febr. 11. 21:55
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nevelgetni kell azt az agyat. Egy bevásárlás 100gr étcsoki vagy ízlés szerint lehet trüffel, fagyitorta, bármi, ami bűnös és finom. Majd beindul pár alkalom után az a dopamin.
2023. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát amúgy lehet biológiai probléma van nálad akkor...
2023. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Általánosítás lesz de:


Szerintem a kérdező alacsony, kövérkés srác (amolyan "rendszergazda"), sajnos nem jön be a nőknek pl., illetve máshol sem fogadják be, ebből kifolyólag utálkozik a mások sikerén, mások szépségén, de ugyanakkor hiszi magáról hogy többet ér bármelyiknél, és ez alakult át neki utálatba.


Ha nem így van akkor elnézést. De akkor is érezni kérdező egy kis nagyképűséget részedről! Sajnos, ha ezt levetkőzöd, akkor talán jutsz valamire.


Én is szenvedek a többitől, a butaságuk nagyon fel tud bosszantani, de igyekszem kívül helyezni magam, de sajnos nem egyszerű ilyen romlott világban.

2023. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15


Nem vagyok alacsony sem kövérkés de egy adonisz sem.

De azzal egyetértek, hogy a szép embereknek nincs hasonló gondjuk, mind vígan él, nincs bennük világutálat. Ami nem meglepő ha azt vesszük, hogy mindenki körülrajongja őket.

De magát a szépek bálványozását is utálom bennük, az elfogultságot, kettős mércét stb.

2023. febr. 13. 12:55
 17/18 anonim ***** válasza:
15, azért ennek érdeklődj utána néhány szép embernél. :)
2023. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen csapatra gondolsz? Vagy milyen csapat az, amiről írsz a kérdésedben?
2023. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!