Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A thalassophobia-t hogy kell...

A thalassophobia-t hogy kell legyőzni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ûdvôzôllek! Az ilyes tipusù fòbiàk, valamint a szorongàs nem mindig rendelkeznek ilyen egyszerû kezeléssel. Ismét meg kell emlitenem, hogy az elmének van minden ereje. Ennél fogva mindig jobb szakemberhez fordulni, ami minden lehetséges technikàt a gyakorlatba ûltet.Hogy ellenörizhetô legyen és egyben ki is kûszöbölhetô legyen. Ezért, amikor észreveszed, hogy ez valòban àtalakitja az életedet, és a mindennapjaid nem ugyanazok, akkor ideje munkàba àllni. A szakember megprobàlja feltàrni, miòta jelent meg, és mi okozza valòjàban ezt az erôs félelmet.Bizonyos helyzeteknek valò kitettséggel fokozatosan javulhat.
2023. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A thalassophobia-ölő puskával.
2023. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a mély vizektől való félelmet? (rákerestem) Konkrétan miben akadályoz ez a fajta fóbia?
2023. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokmindenben. A részletek nem számítanak.


Legyőzni hogy kell?

2023. febr. 13. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Akarat, elhatározás, próbálod a fóbiád tárgyát figyelmen kívül hagyni olyan jellegű helyzetekben, kb. csak ezeket tudom írni saját tapasztalatból. Thalassophobiám az konkrétan nincs, de másféle fóbiám van/volt.


Na most a részletek ismeretében esetleg tudnék kézzelfoghatóbb tanácsot írni, de ha nem szeretnél jobban belemenni a dologba nem firtatom, valahol meg is értem, ha az ember nem akar ezekbe jobban belemenni. Bár lehet, hogy egy pszichológussal érdemes beszélni erről, ha tényleg nagyon akadályoz az életedben.

2023. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!