Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegedi egyetemisták ingyenes...

Szegedi egyetemisták ingyenes pszichológia terápiát (pszichológus) igénybe vehetnek?

Figyelt kérdés
Valami központra gondolok, ahol ingyenes szemvizsgálat stb. van. Általában pszichológus is tartozik az ilyen intézményekhez. Igénybe vehető ez nem szegedi lakosoknak is, de itt tanuló diákoknak??
2010. okt. 6. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
SZTK IDEGGONDOZÓ
2010. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szemvizsgálat mióta tartozik a pszichológiához??? azt a szemész csinálja! egyébként a pszichológia tanszéken néha kiteszik, hogy keresnek diákokat bizonyos vizsgálatokhoz, ezeket nézd meg. vagy amikor én elsős voltam, kötelező volt a "Bevezetés a pszichológiába" című tantárgy (de egyébként bárki felveheti) és annak alapból az volt a teljesítési feltétele, hogy rész kellett venni egy pszichológiai kísérletben. Ott főleg a memóriát meg ilyesmiket vizsgáltak.
2010. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első hozzászólót kérdezném, hogy ez melyik utcában található?
2010. okt. 6. 12:53
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
neeeeeeeeee.... az első hozzászóló azt akarta kifejezni, hogy elmebeteg vagy, mert az sztk ideggondozóban azok vannak. tehát, hogy értsd: ez egy gúnyos válasz volt:)
2010. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ingyenes pszichológus van, de csak pszihiátriai beutalóval. Ő felírhatja nektek, akár a xanaxot. Gondolom az egyetemen van orvos, kérdezzétek meg tőle.
2010. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Házi orvosi beutalóval a Tisza Lajos krt-n a zöld rendelőben van idegondozó.
2010. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a pulz utcában van a gondozó, de oda is kell beutaló!
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
SZTKban csak a körzetbe tartozókat látják el. De ha bejelented ideiglenes címnek akkor mehetsz elvileg. Amúgy pszichiátria és ott egy alkalom után eldöntik, hogy kezelni való hülye vagy-e vagy csak hülye. :D
2010. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra a legutolsó bejegyzését. Ha nem érzed jól magad, fordulj orvoshoz. A legutolsó alak is ezt fogja tenni, a legkisebb baja esetén. De mást cikizni arra van esze.
2010. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha Szegeden jársz egyetemre, akkor igénybe vehetsz ingyenes pszichológiai tanácsadást az egyetem keretein belül. Az, hogy hol laksz, lényegtelen. Ha szegedi egyetemista vagy, akkor ingyenes a szolgáltatás.


Mindez az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ szolgáltatása. Működik online pszichológiai tanácsadás is, de ha komolyabb problémád van, célszerű bejelentkezned, és személyes tanácsadásra járnod.


5 alkalomból (heti egy találkozás) álló ingyenes tanácsadást nyújtanak Neked az ottani szakemberek. Ha pedig úgy látják, hogy nagyobb a baj, és hosszabb távú segítség kell, akkor tovább fognak irányítani a megfelelő helyre.


Fordulj az Életvezetési Tanácsadóhoz bizalommal, értünk működnek, szegedi egyetemistákért. Én is voltam már, és nem bántam meg. A legtöbb ott dolgozót ismerem is, mert oktatóim voltak. Jó emberek, és jó szakemberek is, én is rám bíznám magukat ismét, ha szükségem lenne rá.


Üdv: ötöd éves szegedi pszichológus hallgató


[link] - Ez a Tanácsadó honlapja. Bejelentkezni telefonon tudsz Katona Miklósnál, a telefonszámot szintén megtalálod a honlapon, a kapcsolat menüpontnál.

2010. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!