Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegedi egyetemisták ingyenes...

Szegedi egyetemisták ingyenes pszichológia terápiát (pszichológus) igénybe vehetnek?

Figyelt kérdés
Valami központra gondolok, ahol ingyenes szemvizsgálat stb. van. Általában pszichológus is tartozik az ilyen intézményekhez. Igénybe vehető ez nem szegedi lakosoknak is, de itt tanuló diákoknak??
2010. okt. 6. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
* kis korrekció:), - én is rájuk bíznám magam ismét -
2010. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves nemtomhanyas válaszoló. Szerintem egészen érthető választ is adtam és mellé egy humoros fél mondatot, amit rajtad kívül sztem megértettek. De kérdező, ha magadra vetted volna, akkor bocsánatot kérek, nem sértésnek szántam, bár igazából 20éve az oviban sem vette senki magára... -.-"

Ja és van elég panaszom, de inkább kihagyom a magyar állami mentális gondozást, ismerősi körömben inkább csak rosszabbul jártak, mivel csak felírják a gyógyszer a legtöbb helyen.

De amit írtak egyetemi segítő esetleg jó lehet... ha komoly a baj, akkor is inkább magándokihoz menj párszor.

2010. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!