Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Mindenem...

Mi a baj velem? Mindenem megvan ami kell a boldogsághoz 2 gyönyörű gyerek jó férj szép lakás autó és mégsem vagyok boldog. Sokszor kap el sírógörcs és nem akarok élni.

Figyelt kérdés
Azt érzem mindenki ellenem van és hogy nincs semminek értelme.Gondoltam hogy elmegyek valahova csak egyedül de ez csak egy időre lenne megoldás.Sokszor az az érzésem rám szakad az ég és csak a halál a menekvés.
2010. okt. 7. 17:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%

Ez normàlis dolog, de kevesen veszik ezt eszre mert sokszor a penzhianyra v a rossz parkapcsolatukra vagy.... csomo mindenre fogjak.

De akiknek meg an minden a boldogsaghoz, azok ertik meg igazan.

Mi 3 reszbol vagyunk test, lelek, szellem.

A tested meg kap mindent ami kell neki ( etel, ital, oltozet, szep haz stb)

A lelked is megkapja ( ferjed biztos szeret... stb)

De a szellemed erzekeny es szuksege van Istenre. Isten ugy teremtett meg minket h minden embernek a szivebe van egy ür, amit semmi se tud betölteni, csak is az Ö szeretete.

Isten létezik es nagyon szeret teged, azert érzed ezt, hogy fel tudd ismerni, h neked szükséged van rà, es mert o szeretne veled foglalkozni.

Ö elveszi a terheidet, annyi szeretetet ad h ezt most meg nem tudod felfogni.

Kepes valosagosan megerinteni, es egyedul az o jelenlete tud maradando boldogsagot adni.

Most meg lehet nem érted, es nem hiszed el, de gondolj bele biztos nem kitalaltam az egeszet. Ez igy van, nagyon sokak szamara. Csak tegyel egy lepest Isten felé, es Isten kettöt fog te feléd.

Egy probat megér. Nem?

Minden vasarnap 8ker békési utca 1be 16:00 tol van istentiszteletunk.

Gyere el es probàld ki

2015. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!