Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Mindenem...

Mi a baj velem? Mindenem megvan ami kell a boldogsághoz 2 gyönyörű gyerek jó férj szép lakás autó és mégsem vagyok boldog. Sokszor kap el sírógörcs és nem akarok élni.

Figyelt kérdés
Azt érzem mindenki ellenem van és hogy nincs semminek értelme.Gondoltam hogy elmegyek valahova csak egyedül de ez csak egy időre lenne megoldás.Sokszor az az érzésem rám szakad az ég és csak a halál a menekvés.
2010. okt. 7. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez depresszió. Én teljesen megértelek és nem értek egyet az előtte szólóval.

Persze azért is legyen lelki ismeretfurdalása, hogy szarul érzi magát, pedig olyan jó dolga van.

Mióta van ez? Nem lehet hogy szülés utáni depressziód van? Lehet, hogy még a hormon szinted sem állt vissza és hodd le ez nagyon befolyásolja a hangulatot.

Továbbá semmmi időd nincs magadra.

Néha jöhetne babysitter, ha van rá pénzkeret és elmehetnétek vacsorázni, barátokkal találkozni...

Vagy egyszerűen kéne egy nagy aludvás. Besegíthetne a férjed egy kicsit.

Figyelj magadra is, te is fontos vagy nem csak a kötelesség...a gyerekek is jobban örülenk egy vidám kipihent anyukának...próbált időt szervezbni csak magadra.

sok sikert!!

2010. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Férjed miért nem segít neked?
2010. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat mindenkinek.Az utolsónak csak annyit hogy azért nem segít a férjem mert van amikor este 11 ig dolgozik és este csak bezuhan az ágyba.De vannak napok amikor nincs annyi sok munkája és akkor segít.Közben megemlítem hogy a szüleim felajánlották hogy vigyáznak a gyerekekre egyszer egy héten és azt döntöttük el a férjemmel hogy elmegyünk társastáncra minden szombaton(juhééé).
2010. okt. 11. 17:56
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

:-))))))))Szuper, nagyon örülök!!!

Biztosan nagyon jót fog tenni!!!!

Mielőbbi javulást kívános neked :-)!!!

2010. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 13. 16:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok/voltam mint Te! Mindenen megvan, minden nagyon szép és jó, nincsenek problémák. A baj onnan jöhet,hogy túlhajszolod magad, nincs időd magadra, hobbira, teljes kikapcsolódásra. Ahogy írtad, teljesen be vagy táblázva, és még nyelveket is tanulsz. Amit tudsz, hagyj el, pl nyelvtanulás. Én egy tanfolyamot hagytam abba, mi a fontosabb, az egészségem vagy az a rohadt papír, pedig sok pénzt beleöltem. Ezt gondold át te is! Szükséged van rá, hogy csak magadra figyelj, nem kell napokra elvonulni, azt hogy venné a család, de napi pár perc, pár óra jár Neked is, amikor azt csinálod ami jól esik, nem kényszerből, vagy mert kell, hanem mert szereted csinálni. Én annyira kikészültem, hogy gyógyszer kellett, és persze életmód váltás. Remélem Te megúszod gyógyszeres kezelés nélkül, és nem olyan súlyos a depressziód, márpedig amiket írtál, azok a depresszió jelei. Vedd nagyon komolyan és sürgősen vegyél vissza a pörgésből!
2010. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok jó tanácsot az utolsónak csak annyit hogy már letettem a terhekből mert 1szer 1 héten vigyáznak anyumék a kicsikre és felvettem egy valakit aki 1 szer 1 héten takarít így lessz idöm végre magamra is.
2010. okt. 16. 12:53
 18/21 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted :) Remélem ennyi elég lesz a gyógyuláshoz, jobbulást!
2010. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Neonhal ***** válasza:

Egy késői válasz: igen, lehet, hogy ez depresszió. Ez többnyire akkor keletkezik az emberben, ha állandóan elégedetlenkedik az életével.

De ettől függetlenül jó ötlet azt (az életünket9 szinesíteni pl egy kis társastánccal.

2010. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi Neonhal
2010. okt. 26. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!