Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióból hogyan...

Súlyos depresszióból hogyan másszak ki végre?

Figyelt kérdés

A történet a 20-as éveim elején kezdődött.

19 voltam amikor elveszítettem édesanyámat sajnos, a földön heverve találtunk rá.

Sajnos én a barátnőmnél voltam amikor történt az eset.

Hazaérve láttam a holttestét.

Ekkor apám rá mutatott , és annyit mondott, hogy “ itt az eredménye a csavargásodnak”.

Ezt idővel sikerült lezárnom magamban, legalabbis azt hiszem.

Nem sokkal később szakítottam az akkori párommal, elég nagy szerelem volt.

Háztartásbeli voltam, mellette apámnak való megfelelési kényszerből elmentem nappali tagozatra érettségit csinálni.

22 voltam mikor érettségiztem.

E közben sajnos kènyszer gondolatokkal küzdöttem , olyanokkal hogy 20 elmúltam, mégis középiskolàba járok ,

Olyan vissza csúszásnak éltem meg az egészet . Ostoroztam magam folyamatosan. Otthon bármit csinaltam , soha semmi nem volt jó . Rengeteget savaztak, a drog függő , alkoholista bàtyám még jobban megnehezítette a dolgunkat, apám bízott bennem, de rengeteget kínlódtam mellette lelkileg.

Súlyos depresszióban szenvedett egész életében , pláne anyám halála után.

Közben a baráti társaságom tiszteletét is elveszítettem, lelki sérültek gyülekezete.

Egy szociopata srác megtalálta a legnagyobb gyengeségemet, a nőkkel szembeni önbizalomhiányomat.

Sokszor járatott le hazugságokkal , nyilvánosan bedobta , elég meggyőzően, hogy én mèg szűz vagyok, stb. Plane hogy nem így volt…:D

Kihasznàlták a gyengeségeimet, Ők is a földbe tiportak.

Később apám a szemem előtt fogyott el, rákban meghalt ő is.(tesóm rendszeresen rámírt azzal , hogy “ cseréld majd a vén svábnak a szaros pelenkát”). Hozzá teszem, apám a problémái ellenére nagyon szeretett minket, mi voltunk a mindene.

A testvérem az örökségem egy bizonyos részét elvette, nagyon nehezen sikerült kisajtolni belole , közben tőle is el kellett viselnem a megalazast , hogy egy proletár , buta , suttyó gyári munkás vagyok.

Persze értelem szeru , hogy ezek után a munkahelyi teljesítményem is a béka segge alá ment, ott is el kellett viselnem a megalázást, mert ez a vonzás törvénye .

Jelenleg ott vagyok , hogy a szavakat alig tudom összerakni az antidepresszánstól, dolgozni nem tudok , a negatív gondolatokat képtelen vagyok kiverni a fejemből pedig tudom, hogy csak nekem árt.

Nagyon erősen él bennem a

Harag.


Mi lenne a jó megoldás, ti mit tennétek a helyemben?



2023. ápr. 13. 22:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
27f*
2023. ápr. 13. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Pszichiáter és pszichológus segítségével!
2023. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem sokat tudott segíteni , sajnos az én esetemben hiába tudnám mi a helyes, egyszerűen a szorongás nem enged. Stimulotont szedek, rengeteg vitamint, probalkozok
2023. ápr. 13. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mennyire lehetséges, de a helyedben átköltöznék egy másik településre ha van annyi pénzed. Hátha az új közeg segít a szorongás oldásában.
2023. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nullan vagyok sajnos
2023. ápr. 13. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszer mellett is fennáll a probléma akkor lehet nem ártana egy másikra cserélni
2023. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja , én is top g voltam, megnagyobb bűntudat lett belole .
2023. ápr. 13. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Terápiát javasolnék, később környezetváltozást ha megoldható. Új lakhely, új munkahely. Van bárki akire tudsz számítani? Egy barát, barátnő egy távolabbi rokon?
2023. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a mostani gyógyszer, akkor váltani kell.
2023. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszert kell váltani és költözz messzire innen, a rossz emlékek helyéről. Kezdj teljesen új életet
2023. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!