Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan billentél vissza az...

Hogyan billentél vissza az öngyilkos gondolatokból?

Figyelt kérdés
Akinek voltak már öngyilkossággal kapcsolatos gondolatai,mikor nagyon mélyen voltál,mi segített abban,hogy még is az életet válaszd?

2023. ápr. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az egyetlen ember gondolata aki szeret
2023. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt energiám felemelni a hátsóm valami biztos megoldáshoz, attól meg féltem, ha csak simán kilépek az ablakon vagy a villamos elé, túlélem, és még nyomorék is leszek. Meg reménykedtem is, hogy valami csoda még történhet.
2023. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Oszinten? Gyogyszer. Egy kimeletlen fajta antidepresszans meg egy antiepileptikum (nem rivotril).


Nem azt mondom hogy nem emlekszek a multamra, meg hogy nem gondolok az ongyilkossagra.


Inkabb azt mondom hogy ugy segitettek, hogy ne legyen kedvem ezekhez. Es nincs is, igy az elettel torodok.

2023. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy….
2023. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Az hogy bármilyen problémával is küzdök, egyszerűbb szembenézni vele, mint megölni magadat, ami valójában nagyon nehéz, én tudom..
2023. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!