Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öljem meg magam ha lelkileg...

Öljem meg magam ha lelkileg gyenge ember vagyok?

Figyelt kérdés

Érzékeny vagyok, sértődékeny, félek a felelősségtől, más emberektől, hogy bántani fognak, nem tudom megvédeni magam ha beszólnak a villamoson inkább csöndben maradok nem szólok semmit, ezért mert ilyen félénk, gyenge ember vagyok nem is vesz komolyan senki. 😔 Utálom magam, soha nem volt önbizalmam. Nincs egy jó napom se félek az élettől. Tudom, hogy az ilyen embereket elítélik de akkor miért éljek? Nem látom értelmét, nem vagyok jó semmire, béna vagyok.

Mindig rossz kedvem van, szomorú vagyok. Nem tudom mi legyen. 😔



2023. máj. 16. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Erősödj meg.
2023. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Dolgozz az önbecsüléseden, hosszú folyamat lesz.
2023. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt hogyan lehetne...
2023. máj. 16. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Vannak emberek, akik megérzik a gyengeséget és megtalálnak...

Kérj pszichés segítséget, írd össze problémáidat kulcsszavak formájában, vidd hozzá a papírt és dolgozz magadon, legyél erősebb!

Meg kell tanulnod nemet mondani és nem engedni hogy manipuláljanak.

2023. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Keress mindenképpen egy szakembert, ha ilyen gondolataid vannak, hogy eldobnád magadtól az életedet. Ha a magánorvost nem is tudod megengedni magadnak, a TB által is lehet pszichológushoz járni, igaz hosszú a várólista, de megéri kivárni. Ha a suliban van pszichológus, jelentkezz be oda, ha már dolgozol és esetleg a cégnél van mentálhigiénés szakember, akkor oda is mehetsz. Végső esetben ott vannak a segélyvonalak is. Lehet, hogy most nagyon el vagy keseredve, de ne ez legyen a megoldás.:)
2023. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Én is ilyen voltam fiatal koromban és olyan volt mintha bevonzanék minden rossz dolgot amitől félek és konkrétan tényleg bevonzottam. Ma már tudom, hogy nem vonzásról van szó, hanem pszichológiai okai vannak ennek. Azért kötnek beléd a villamoson, mert a kisugárzásod alapján préda vagy és a gyengéket a legegyszerűbb bántani, nincs kockázat.

Ha srác vagy, izomtömeg növelés csodákra képes, másképp állnak hozzád az emberek, mert az izmos test által megváltozik a kisugárzásod és az önbizalmat is növeli. De ez csak a látszat, sok meló van a mentális oldallal is, ott is rendbe kell szedni magad.

Szóval ami most van, az csak egy állapot, bármikor változtathatsz rajta. Eszedbe se jusson, hogy emiatt árts magadnak. Ha gondolod írhatsz privátban.

2023. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Szia! Több hasonló gondolkodású embert láttam megváltozni egyik pillanatról a másikra, mégpedig Isten hatására. Sokan nagyon mélyről jöttek, mindenféle függőség rabjai voltak akár évekig (gondolok itt alkoholra, drogra, stb.). Ha van kiút, akkor Isten az, aki képes ezt megmutatni tisztán és egyenesen. Persze az is segíthet, ha az ember egy pszichológust keres fel, de közel sem olyan katartikus, mint Isten jelenléte. A legjobb tanács, amit adhatok, hogy először vegyél a kezedbe egy Bibliát, és próbáld nyitott szívvel olvasni. Isten látja a küzdelmed, és szólni fog hozzád! :)
2023. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Legyünk együtt vidámak :)
2023. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne öld meg magad.
2023. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Menj el pszichológushoz. A fővárosban van ingyenes is, de lehet vidéken is lehet TB-re. Derítsd ki.
2023. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!