Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatokkal...

Öngyilkossági gondolatokkal be lehet kerülni a kórházba?

Figyelt kérdés
Segítenek ott? Már régóta azt érzem, meg akarok halni, nincs értelme az életnek. Bántani akarom magamat. Zavartnak érzem magam, ha nem mondják meg mit tegyek, nem tudom mit csináljak, mert nincs motivációm semmihez. Végső elkeseredésemben vagyok. Nem tudom eldönteni mit tegyek. Valaki segítsen...

2023. máj. 20. 21:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Depresszióm van diagnosztizálva de félek, hogy valami súlyosabb, mert azt érzem meg fogok őrülni...

Mintha nem is a valóságban lennék, azon gondolkozok, hogy élek e egyáltalán. Olyan furcsa minden, mintha már nem lennének érzéseim se.

2023. máj. 20. 22:13
 12/28 anonim ***** válasza:
kell egy olyan, akivel megbeszéled és bízol benne, nem mondasz neki nemet, ha azt mondja 1000x hogy semmi baj el tudod hinni neki stb.
2023. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Pszichiáterre van szükséged. Elmész a háziorvoshoz és eligazít, kapsz beutalót.
2023. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom egyáltalán nem hozol rossz döntéseket. Most is jól döntöttél, hogy inkább írtál ide egy kérdést,mintsem butaságot csinálj! Ez is,azt mutatja,hogy tudsz mérlegelni mielőtt cselekszel. Nem veled van a probléma,hanem azokkal akikkel körbe vagy véve,elég narcitikusak. Nem tudom mi a pontos dolog,téma amire ők negatívan reagálnak,de az biztos,hogy mindent csinálj úgy, ahogy neked jó,ne akarj másoknak megfelelni!!! Te éled az életed,nem mások,csak az lobogjon előtted amit te megszeretnél valósítani,és azokért küzdj. S,majd figyeld meg,ha így teszel,már ők sem fognak ennyire lehúzni téged.
2023. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fordulj szakemberhez, ő fogja tudni hogyan segítsen neked.
2023. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
14# igaza van.
2023. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Félek mit gondol majd a háziorvos ha ezt elmondom neki... De megpróbálok majd hétfőn elmenni hozzá hátha tud segíteni, köszönöm. Már bárminek örülnék ami segítség de az a baj, nem tudok bízni senkiben csak kételkedek mindig, azt hiszem, hogy rosszat akarnak nekem...
2023. máj. 20. 22:22
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy adtok tanácsot és nem ítéltek el, nagyon kedves tőletek!
2023. máj. 20. 22:23
 19/28 anonim ***** válasza:
Szia! Körzeti orvosod be tud utalni a Kórházba az idegeiddel.
2023. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kitálalnod a háziorvosodnak! Kérsz beutalót arra hivatkozva hogy szarul vagy, neki meg kötelessége adni ebben az esetben. Ne gondold túl.
2023. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!