Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan juthatok eutanáziához?

Dasd5 kérdése:

Hogyan juthatok eutanáziához?

Figyelt kérdés
25 éves “férfi” vagyok,közel 15 évet éltem állami gondozásban,6 éves koromig a “családomnál” éltem ami idő alatt már annyi trauma érte a lelkem hogy felfoghatatlan,ez után jött a gyermekotthon ami csak szintén tetőzte a dolgot minden formátumban,sajnos rászoktam a drogokra 15 évesen a környezetemnek és a helyzetnek köszönhetően. Most itt vagyok a nagy világban minden és mindenki nélkül folyamatosan ezekkel a sebekkel marcangolva karöltve a kannabisz függőséggel. Nem látok,és nem is akarok más kiutat mint az eutanázia(ha ez nem jön össze akkor megoldom magam) de ha már ennyit szenvedtem életem során legalább békésen szeretnék távozni. Ebben kérném bárki segítségét,hogyan lehetne rá módom elintézni ezt a procedúrát?

2023. máj. 23. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
www.fenykozpont.hu
2023. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok a link rossz,

[link]

2023. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
2023. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Keress egy országot, ahol ezt meg lehet oldani, költözz oda, pár év múlva kérvényezd az állampolgárságot. A többi már egyszerű.


Nem egy orvost kellene terhelned azzal, hogy megöljön téged. Inkább azzal terheld, hogy meggyógyítson.

2023. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

"karöltve a kannabisz függőséggel"


Na, ezt a félmondatot odadörgölném azok orra alá, akik azzal a dumával akarják legalizáltatni, hogy nem lehet függőségbe kerülni tőle.

2023. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Olvastam róla hogy svájcban létrehoztak már olyan kapszulákat amiben maga az “áldozat” indítja el ezt a folyamatot ezzel levéve mások válláról a terhet. Nem szeretnék senkinek se további kellemetlenséget,csak végső megnyugvást. Hívtam több segélyszervezetet de nem tudtak további információval szolgálni
2023. máj. 23. 10:44
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, én inkább arra biztatnálak, hogy fordulj valami segélyvonalhoz, lelki segítőkhöz. Talán túl tudnál jutni ezen a mélyponton, újra célt és örömöt találnál az életben, és akkor nagyon-nagyon örülnél, hogy mégsem ölted meg magadat!
2023. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves tőled hogy az ellenkezőjére bíztatsz,de ha csak egy töredékét élted volna meg az életemnek nem így gondolnád ezt. Próbáltam segítséghez fordulni de sajnos nem a legjobb helyen kötöttem ki,most meg nyakamon a számlák a lakás bérleti díja és képtelen vagyok kilépni ebből. Meg is törtek az évek,pedig csak 25 vagyok de leéltem vagyok 50-et
2023. máj. 23. 11:01
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyi szenvedésen vagy túl, miért nem merítesz erőt ebből, és tűzöd ki azt célul, hogy másokat óvj meg a szenvedéstől?
2023. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Svájcban is komoly indokkal kell jönnöd, nem úgy megy az, hogy bemész aztán megnyomod a gombot. A francokat, orvosi papírok, pszichés vizsgálat, etc. etc. ÁP nem kell hozzá, viszont pármilla megtakarítás igen - nem néztem meg, hányezer chf egy ilyen móka.
2023. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!