Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint egy kudarcba fulladt...

Megint egy kudarcba fulladt barátkozás. Mit tegyek? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Elegem van a magányból, elegem van hogy senki nem szeret. Mindenből elegem van, hogy barátkozni próbálok és sohasem sikerül. Meg akarom magam ölni. Ebből nincs kiút. Pszichológus sem segít semmiben.

2023. máj. 31. 16:46
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértünk.de én egy nulla vagyok
2023. jún. 1. 13:09
 22/41 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy az.

Csak fogalmad sincs, hogy kezeld a kudarcaidat, mert senki nem tanította meg. Ez azonban pótolható hiányosság. De senki nem teheti meg helyetted.

2023. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Igaz
2023. jún. 1. 13:51
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Ne barátkozz ,hanem csinálj valami nagyot és egyből mindenki a társaságodat akarja
2023. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
37%

#24 és annak mi köze a barátsághoz?

Azt érdekkapcsolatnak hívják. Felteszem, ilvastad és megértetted a kérdező problémáját. Ha nem, az elég baj, mert ennek ellenére válaszoltál. Ha igen, az még nagyobb baj, ugyanis ilyen tanácsot adni egy elkeseredett embernek, egyszerre tapintatlan és ostoba dolog. Plusz, veszélyes is.

2023. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
9%

Egy szomszédos betűt gépeltem el. A gombok kicsik, az ujjam vastag.


A "mielőtt " elé viszont kell egy vessző.

Ennyit a helyesírásról...


Szívesen.

2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
57%
#27 Köszi. Most boldog vagy? Mégis mi közöd van hozzà , hogy hova kommentelek? A sajàt véleményemet leìrtam ami neked nem tetszett. Attól még egy vélemény tovább lehet lapozni.
2023. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
9%

Csak annyi, te eszehagyott, hogy egy öngyilkosságot fontolgató emberről beszélünk.


Önérzeteskedés helyett, máskor használd az eszed! Ha van...

2023. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják. Szavahihetőségét, hozzáértését kérdőjelezik meg, jellembeli hibáira vagy olyan körülményeire mutatnak rá, amelyek alapján kétségbe vonható az illető hitelessége és, ennek folyományaként, a vitaképessége az adott témában, vagy esetleg általában."


Csak hogy tisztázzuk, mi a személyeskedés...


Esetünkben ez fel sem merült, miután egyértelműen rámutattam, mi volt a baj azzal, amit írtál.

2023. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
57%

#30 "A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják"


Akkor ez micsoda??


"Csak annyi, te eszehagyott, hogy egy öngyilkosságot fontolgató emberről beszélünk.



Önérzeteskedés helyett, máskor használd az eszed"


Sakkmatt bro 😂😂😂

2023. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!