Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint egy kudarcba fulladt...

Megint egy kudarcba fulladt barátkozás. Mit tegyek? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Elegem van a magányból, elegem van hogy senki nem szeret. Mindenből elegem van, hogy barátkozni próbálok és sohasem sikerül. Meg akarom magam ölni. Ebből nincs kiút. Pszichológus sem segít semmiben.

2023. máj. 31. 16:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
9%

Látom, nem érted: Az érvelésedet támadtam, nem a személyedet.

De ha már itt tartunk: lefelejtetted a sorból azt a visszavágást, melyben a helyesírásomba kötöttél bele és nem a tartalomra reagáltál. Amit azóta a gyk törölt.

Na az valóban személyeskedés volt.

2023. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
57%
Ha valakire azt ìrjuk hogy eszetlen akkor az érvelését tàmadom és nem a személyét? 🤔 Hmm okés elfogadom ,minden nap tanul valami újat az ember
2023. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nyugi a tiedet is hamarosan törlik
2023. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek kérlek
2023. jún. 2. 11:58
 35/41 anonim ***** válasza:
9%

Látom, továbbra sem érted.

Idézzük a válaszomat: "Csak annyi, te eszehagyott, hogy egy öngyilkosságot fontolgató emberről beszélünk."


Mire is reagáltam itt? Arra az önérzetes felfortyanásodra, melyben hangoztattad, hogy neked jogod van kommentelni és ha ez valakinek nem tetszik, akkor lapozzon.


Mi volt a tartalmi rész? Az, hogy felelőtlenül figyelmen kívül hagytad azt a tényt, hogy egy krízishelyzetben levő embernek adtál meggondolatlan tanácsot, amellyel akár lökhetsz is rajta egyet a szakadék felé.


Kettőnk közül épp te voltál az, akinek az első reakciója rögtön egy személyeskedés volt és a "vita" során sosem a tartalomra reagáltál, mégis te vagy felháborodva.

Ilyen hozzáállás mellett annyira nem kell meglepődni, ha az egyébként továbbra is a tartalomra irányuló reakcióm kiegészült egy minősítő jelzővel is.

Ami nem egyenlő a személyeskedéssel, lásd a fentebb idézett definíciót.

2023. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező, tőled pedig elnézést kérek, részemről lezártnak tekintem ezt a párbeszédet feltüzelt barátunkkal. De szükségesnek tartottam felhívni a figyelmét arra, hogy mennyire meggondolatlan volt. Az eredményt láthatod...

Fel a fejjel, tartsd szem előtt, amit tegnap írtam! És ne szégyellj segítséget kérni!

2023. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
57%
#36 pssszt 🤫 nem làtod mit kért a kérdező?
2023. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jún. 2. 21:27
 39/41 anonim ***** válasza:
🤗🤗🤗🤗🤗
2023. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
55%

Eléggé nagy szemetség itt elkezdeni vitatkozni mikor látható hogy a kérdező nagy bajban van, eléggé mély ponton van.

Kedves kérdező sztm olyan választ nem fogsz kapni ami megoldja a problémáidat, de tudnod kell hogy.nem vagy egyedül és sok ember volt már ilyen mélyponton. Én szeretek beszélgetéseket nézni színészekről, vagy bárkirőly és megtudhatjuk nekik sem volt egyszerű az élet, sőt szar, talán ezekből a beszélgetésekből erőt tudnál szerezni, mert hidd el ezek a dolgok hogy értéktelen vagy, meg mindenki csak téged nézz, megvet stb, csak a fejedben léteznek

2023. jún. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!