Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok rajta túl lépni? 18f

Hogyan tudok rajta túl lépni? 18f

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni. Egy depressziós, szociális fobiás ember vagyok. Pszichológus nekem semmiben sem segít, jelenleg is van, de a terápia azzal tellik el, hogy elkezd random történelmi eseményekről beszélni, meg arról, hogy usa milyen rossz...

Családi életem nem nagyon van, sőt... Nincsenek barátaim, nagyon magányos vagyok. Több szuicid gondolattal rendelkezem.


Elkezdtem pár hónapja beszélgetni, ismerkedni egy velem egykorú sráccal. Az érdeklődés körünk nagyon azonos volt, így volt téma. Ő 50km-rel arább lakik. Nagyon jó érzés volt, hogy suli előtt állandóan rám írt, hogy jó reggelt, és csomót beszélgettünk.

Bő másfél hete találkoztunk először. A találkozó alatt jó fej volt, sőt, találkozó után már úgy volt hogy hétvégén megint megismételjük. A probléma ott kezdődött, hogy írtam neki, aztán napokig nem írt. Annyira rosszul esett, hogy letöröltem a instagramom. Ja azt tudni kéne, hogy mindvégig elérhető volt.

Már találkozó előtt is fura volt nekem. Nem értem miért tette ezt velem, kedves voltam vele, ő engem így kukába dobott, minden percben ezen gondolkodom, miért tette, magányos vagyok, senkim se lesz, szuicid gondolatok... Elegen van.



2023. jún. 4. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A prosti nem old meg semmit, a pszichológus meg helyrerak, ha megtalálod a megfelelőt. Nem nélküled, úgy tényleg nem tud, csak ha te is akarod a változást, és a pszichológus segítő kezét használod ehhez támaszul. Hányszor voltál annál a híresnél, és hogy maradt abba?

Az instagramra menj vissza, az is egy szórakozás. Az, hogy a barátod néhány napig nem reagált, nem jelent semmit. Te nem is vagy kíváncsi az okaira, egyszerűen más dolga volt, hanem legyártod magadnak az önostorozó elméleteidet anélkül, hogy megbizonyosodnál róla. Na az ilyenekből is ki tud beszélni egy pszichológus.

2023. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!