Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeres lányok/nők milyen...

Aspergeres lányok/nők milyen az életetek?

Figyelt kérdés

Olyan keveset hallani rólunk autista(aspergeres)nőkről.

Ki mikor kapott diagnózist,hogy élte meg? Mennyire akadályoz titeket az életben?



2023. jún. 19. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Amit hallottam, egész biztató a körülményekhez képest. (Én nem nő vagyok és nem aspergeres, de szívesen meghallgatnám a te válaszaid)
2023. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
#1 Ja, elhiszem, hogy nem érintettként tök biztató lehet. A menstruációval kapcsolatos kérdésekhez is hozzá szoktál szólni, hogy milyen érzés?
2023. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mire vagy kíváncsi?
2023. jún. 19. 14:13
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Kicsivel a 18. születésnapom előtt lett meg a diagnózis. Megkönnyebbülés volt, mert ez segít megérteni azt, hogy miért vagyok olyan, amilyen.

Sok szorongást és félreértést okoz, de ezeket leszámítva nem nagyon akadályoz. Bár a diákmunka felejtős, mivel kb. mosogatni tudnék úgy, hogy nem megy a kommunikáció. De talán ha elvégzek egy egyetemet, akkor találok majd olyan munkát, ahol minimalizált a kommunikáció. Meg közben járok fejlesztésre, pszichológushoz és pszichiáterhez, szóval csak javul a helyzet.Főleg, Az, hogy emiatt kaptam annyi segítséget, hogy a szóbeli érettségit írásba csinálhassam, az viszont tényleg nagy megkönnyebbülés volt.

2023. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4-es.Hová szeretnél továbbtanulni?:)
2023. jún. 19. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
BME TTK matematika a cél. :)
2023. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok hozzá,remélem teljesül.😇
2023. jún. 19. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm. ❤️
2023. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Sok sikert!
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én semmilyen segítséget nem kaptam/kapok, így szenvedés. 25 leszek idén, se munkám, se barátaim, se párkapcsolatom nincsen, utóbbi nem is volt még soha, az anyámmal élek még mindig és jelenleg nem tudom, hogy fogok-e tudni valaha gyógyszerek nélkül és önállóan, boldogan élni.
2023. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!