Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ADHD, ADHD autizmussal,...

Ez ADHD, ADHD autizmussal, vagy más?

Figyelt kérdés

-mindig pörgök fejben

-nem tudok egy helyben ülni, mindig mennék fel-le a házban, kényszert érzek rá

-belevágok mások szavába

-nincs sok barátom

-nehezen tartom meg a kapcsolataim, viszont ha valakit megszeretek mindent elnézek neki(pl a mostani parom kikacsintásait)

-önbizalmam a nullan van, feltékeny vagyok

-mindent is kontroll alatt akarok tartani

-nehezen engedem el a múltbéli sérelmeim

-nehezen koncentrálok, tanulok

-nem tudok hosszú tavon diétát követni, vagy bármit

-ha sokat vagyok emberek között 'lemerülök'

-nehezen veszem rá magam a házimunkára


Az egyetlen dolog, ami nem igaz ram az alapokból, hogy sokat beszélek.


2023. júl. 23. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

:D Az amerika. Itthon a többség azt sem tudja mire való a ritalin.


És mondtam már, ne vetítsd ki a saját nyomorod, és környezeted nyomorát másra.


És ne becézgess, nagyon primitív manipulációs technika, a te szinteden biztos bejön, de nálam nem mész semmire vele.


"akkor a major depresszion miert van ekkora stigma peldaul? " Milyen stigma van rajta?


"ADHD-t elismerjuk ami 10 eve f*szaban sem volt, de a major depresszio meg itt van mar amiota eszunket tudjuk." Már 10év is volt ADHD, itthon is, miről beszélsz?


". Es megis stigma. ADHD meg "fu de jo hogy neked van ilyen diagnozisod" "ADHD-s vagyok?""


Életemben nem láttam olyat, hogy "de jó, hogy van diagnózisod!" Olyat láttam már, hogy valaki örült a másiknak, hogy, ha kiderült, hogy ADHD-s vagy nem hosszú vívódás, várás után.


"Ha meg kell penz akkor akarsz ADHD diagnozist ritalinka jon, eladod mert most jo ara van a darkpiacon."


aham, a diagnózis többe kerül, mint sok doboz gyógyszer ára. A darkweben pedig alig kerül többe, mint itthon a gyógyszer Ebből nem lesz gazdagság...


"Amerikaban is igy mukodik, csak ott Adderall, Vyvanse, a Ritalint ott lenezik. Delebbre meg opioidok." Ott valóban okoz problémát, itt nem. Ott a háziorvos is diagnosztizálhatja, itt még a pszichiáter sem, csak pár darab. A gyógyszer pedig sokkal jobban ellenőrzött, mint ott.


"Nehogy azt hidd hogy itthon mas. Buliba bemesz, MDAMA, LSD, ritalin, amfetamin... mindekit igy kezdi az addikciot. En terapian vagyok ahol tobb ember van mint addikcios es mind igy kezdte."


Véletlenül ismerem a scenet, soha senki nem hallott a ritalinról, szóval máshol add elő magad ;) Írni nem tudsz 2 szót, fogalmad sincs, hogy miről beszélsz, csak lököd a hülyeséged amit hallottál valahol, vagy olvastál valahol. Játszod az eszed, csak azt nem értem minek?


"Nekem itt fecseghetsz, de akkora hulyeseg amit ondasz, lehet te magad is azert veded a fals-diagnozisokat mert te is az vagy nem tudo. Remlem nem."


False a neve, nem fars. Szerintem ma már ne igyál, mert megkellett idézzem szegény Turing szellemét, hogy dekódolni tudjuk ezt a szart. Vagy várjam meg szinkronosan?

2023. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy herbálos értelmesebben ír, mint te. Mivel reggel még normálisan írtál, most meg ilyen zavartan, és mindenki drogozással vádolsz, szerintem te vagy a drogos itt. ;)
2023. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!