Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin elvonási tünetei?

Frontin elvonási tünetei?

Figyelt kérdés
100db-os frontinbol maradt 12 szem előtte soha nem szedtem ilyen gyógyszert. Lehetséges az, hogy hirtelen raktam le a gyógyszert és ezért elvonási tüneteim vannak? Szédülés, mind a két szemhéjam ugrál zsibbad az arcom néha halántékomnál is zsibbad és nehezen is tudok menni mert annyira szédülök. Olyan mintha sokk alatt lenne az agyam. 1 hónapig szedtem ennyi idő után lehet ilyen tünet? Másra nem tudok gondolni csak erre. 3*0,25 volt naponta 1 hónapig.

2023. szept. 21. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen elkepzelheto, a magyart gyartmanyu gyenge minosegu Frontin helyett legkozelebb Xanaxot kerj.


Ne azt a hulye Frontint szedd hanem a Xanaxot.


Egyszeru pelda kerdezo.


Frontin = poshadt kenyer aminek fele jo


Xanax = tiszta, egesz kenyer


Melyiket akarod enni?


A frontin egy magyar generikum (masolat) fos, hol igy hasznal holnap ugy, hol keves hol sok, inkonzisztens.


Ha lehet csak Xanaxot kerjel.


Igen a Xanaxnal nincs ilyen inkonzisztencia, ott az van hogy mennyi kell es mukodik vagy sem, egyszeru ahogy, kene lennie. Mindkettonek hatoanyaga alprazolam, igen, de mas a gyartas folyamat, az alprazolamot is elo kell valahogy allitani, legyartani, nem a fan terem.


Gondolj itt minosegellenorzesre, terapeutikus hatasok felmerese, szabalyok betartasa, sterilizalas, tisztasag, biohasznosulas valosaga, gepuzemeltetes/tisztitas, karbantartas, ezek mind koltsegek egy gyartonak.


Roviden HUF alapu gyartassal szemben szerinted milyen minosegu lehet egy tobb millard dollaros ceg; Xanaxot az USA Pfizer gyartja, dollar-milliardos ceg altal legyartott termekhez kepest?


Arrol ismert a mi egeszsegugyunk hogy dol a $$$$$$$$$$ bele hogy Frontint gyartsunk rendesen? Ha szerinted igen akkor frontin ezerrel, ha erted amit leirtam, akkor Xanax amibe max importalassal nyulnak bele.


Frontin egy fos: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Amit az egyes írt, egyszerűen nem igaz. A gyógyszergyártás nem így működik, mint ahogy a fantazmagóriáiban szerepel.


Nem fogom tételesen cáfolni, mert az egész egy katyvasz, de annyit azért a tájékozatlansága szemléltetéseképpen mindenképpen elmondanék, hogy a Frontint gyártó Egis a Servier csoport része, amely vagy 150 országban van jelen, francia központtal. Semmi köze a magyar egészségügy finanszírozásához.


A letételt előnyösebb fokozatosan csinálni mert igen, okozhat tüneteket.

2023. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Igen, lehetnek ilyen elvonási tünetei.

Az 1-es válaszoló pedig "szakértő", csak már kezdjük unni, hogy nap mint nap a Frontint szidja és a Xanaxot dicsőíti, mint valami hittérítő.

De hát ez itt a "mentális egészégtelenség" rovat, mindenkinek van valami dilije. Ne csodálkozzunk.

2023. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

2


Igen valoban jol tudod az EGIS-rol. De nezz utana a gazdasagi tarsasagoknak jobban mielott olyanrol beszelsz amirol nem tudsz. Igen 100% tulajdonos, de nem mindenben dont attol meg. A tulajdonosa egyebkent magyar a cegjegyzek szerint is. Az, hogy valaki megvette az osszes reszvenyt, meg nem lesz korlatlan gyártasi meg iranyitas döntő. Részt vesz gyűléseken nagyjából amiken hoznak financiális döntéseket, de valóban, azt én sem tudom, hogy mit beszélnek meg ott részletesen, ahogy te sem. Most akkor bele fogsz kezdeni hogy jaj Sandoz kft meg EGIS Zrt tanuld meg hogy mi mi. Hidd el, tudom.


Gyógyszerészként tanultam ezt gyógyszerengedélyezés, farmakológiavigilanciából (amit én vitatok főként a generikum-"magyar másolat" frontin és originális "eredeti összetételű" Xanaxról), minőségbizt. szempontokból (tárgyak). Lehet engem flegmázni "mindenkinek megvan a maga mentális betegsége" szerű beszólások, de én magam látom bent a gyógyszertárban, és orvos ismerősökkel konzultálva, hogy mi hogy megy.


Emelett tanultunk gyógyszerészeti statisztikát, egy sima SPSS-el kidobnám az eredményeket a benti adatbázisból, de majd kis pötyi beszólás miatt fogok ilyeneket csinálni. Mindegy. Szedjétek a Frontint, egy gyógyszerész ismerősöm, haverom sem szed magyar gyártmányú gyógyszert - nem csak Frontint hanem mást is pl. Yarocen helyett krka Mirzaten - az kb. egy EU-n belüli globális generikum gyár ország, rendesen ellenőrzött. Frontint valóban exportálunk, de kb. senki nem írja fel, csak a magyarok.


És igen fogom terjeszteni, mert a linken is látható hála égnek, hogy a frontin eltérő dolgokat produkál mint a Xanax. És tudnék linkelni rengeteg inkonzisztenciát tartalmazó beszámolót, de ti is rá tudtok keresni, csak a büszkeség a minden mert a politika már keveredik ezzel is. A magyaroknak nem a fidesz által degradált egészségügyi gyártmány való, hanem a jó minőségű gyógyszer és pszichofarmakológiai kezelések, somatogenusokra fejlesztett konzisztens és tiszta hatóanyagok és én ezt promótálom itthon a kevesek közül.

2023. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehetnek elvonási tüneteid..nem szabad ilyen gyorsan letenni,egyik napról a másikra. Tesóm is pontosan így járt,aztán fokozatosan tette le.
2023. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!