Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok boldog az...

Miért nem vagyok boldog az alkoholtól?

Figyelt kérdés
Más jobban érzi magát ha iszik, én megittam majdnem 1 üveg bort és még mindig meg akarok halni. Nem hiszem el, hogy nekem semmi nem használ se gyógyszer se semmi. Semmit nem tudok élvezni. Fogom és kidobom a kukába a gyógyszereket inkább.

2023. okt. 21. 21:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

A boldogság többről szól, mint egy kis ideig jól érezni magunkat.


Az alkohol jó eséllyel csak ront egy ilyen helyzeten.

2023. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Mert a pia csak felerősíti az alaphangulatot. Ha neked az szar volt, akkor extra szar lesz belőle.

Mások azért lesznek jókedvűek tőle, mert jó kedvükben isznak.

2023. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor mitől legyek boldog?
2023. okt. 21. 21:32
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

Számít az is,hogy előtte mennyi vizet ittál.

A szervezeted mennyire hidratált.

Én,ha napközben nem iszom normálisan vizet,este 1 sör is kellemetlen.

2023. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Miért kéne, hogy boldog legyél az alkoholtól? Ez még soha senkinek nem sikerült..


Milyen gyógyszereket próbáltál?


Pszichoterápián voltál már?

2023. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
A boldogságot nem kívülről kell várni, neked kell megtalálnod vagy megteremtened azt, ami boldoggá tesz. Ez munka, erőfeszítést kíván.
2023. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam már antidepresszánst, nyugtatót is. De még mindig ideges, rossz kedvű vagyok. Nem voltam pszichoterápián.
2023. okt. 21. 21:56
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy a terápia kellene nem a pia (bocs a szóviccért)
2023. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy semmitől se vagyok boldog. Nincs életkedvem. Magányos vagyok. Ugyanolyan mindennap. Más bulizik, jól érzi magát fiatalon én meg itt vagyok, elrontottam az életem, senki barátom nincs. Legszívesebben visszamennék a gyerekkoromba amikor még tudtam élvezni a játékokat, naívabb voltam.

Bárcsak visszamehetnék.

Egy idő után már semmi nem számít csak a pénz, munka. Elfáradtam, nincs ami feltöltsön.

2023. okt. 21. 22:01
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy MÁS mit csinál, abból nem lehet kiindulni. Lehet, ha MÁS helyében lennél sem éreznéd jól magad. Ráadásul, ismerek pár embert, aki jól meg tudja játszani a boldogságot. Ezért, nem érdekel MÁS.
2023. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!