Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegként hova érdemes...

Pánikbetegként hova érdemes elmenni barátokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Milyen helyszínre? Sajnos mindenhol szorongok, itthon is szóval át se jöhet de más helyszineken is

nov. 19. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez az Autizmus🥰. De nem kell szégyelned♥️. Ugyan nem vagyok autista, de végeztem tanulmányt ezen a területen,az uj szakmám is ez. Gyógypedagógus vagyok egy újszászi Gimnáziumban 99.9%-ban biztos vagyok ebben.

A vizsgámat is erről írtam. Sok ember él ezzel az idegrendszer-rendellenességgel. Köztük híres Tudósok is. Alber Einstien,Puskás Tivadar stb. Ez az előszobája♥️. Ez egy kiváltság, az ikyen Emberekből lesznek egy napon Tudósok. Ezt fejleszteni kell. Fel a fejjel.

nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

* új. Mindenkitől elnézést a hibáert.

29f

nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi észt, mint amennyi van az 1-es válaszolónak🙄 Ennyit még egy átlagember is tud, hogy ez nem autizmus, és pár sor alapján egy pszichiáter se tudná rámondani, hogy ez milyen betegség. Bár elmondta a kérdező, hogy pánikbetegség, amihez szorongás társul. Hogy hová mehetnétek el abban nem tudok segíteni sajnos. Különböző helyek, helyzetek is válthatnak ki pánikrohamot, de mit elmondtad szorongást is bárhol. Talán olyan hely kellene, ahol úgymond biztonságban, komfortosan érzed magad. Fogalmam sincs hogy hol van ilyen hely.
nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!