Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig fáradt?...

Miért vagyok mindig fáradt? Több lent

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve van az, hogy nagyon fáradt vagyok egész nap,reggel soha nem kelek kipihenten, bármennyit alszok, úgy érzem magam mint egy hulla. Lefekvés előtt mindig veszek be valeriana relaxot illetve több fajta gyógynövényes készítményt próbáltam már de sajnos nem segített, altatóra meg nem szeretnék rászokni 22 évesen...Szedtem antidepresszánst is kemény 2 hónapig de csak rosszabbul voltam tőle, így abbahagytam...Vashiányom nincs. Vitaminokat is szedek, de egyszerűen úgy unom már, hogy ha a reggeli fáradtság el is múlik, de mire hazaérek a munkából és nekiállnék főzni, semmi erőm, csak az ágyban fekszem. Edzeni is el szeretnék kezdeni, de hónapok óta halogatom, úgy érzem semmi erőm nincs. Lusta lennék? Vagy mitől lehet ez, hogy sokszor felkelni az ágyból nincs erőm hiába nem csinálok semmi megerőltetőt, napi 8 órát dolgozom. Legtöbbször a hétköznapi tevékenységekhez sincs semmi motivációm pl bevásárlás, házimunka, pedig másfél éve ilyenkor olyan kis happy voltam az élet apró dolgaitól is, most meg már a kedvenc ételeimet sem kívánom, teljesen kedvtelen vagyok, ami nagyot ront az életminőségemen.

Ki járt már hasonló cipőben? Mitől lehet ez, mit javasolnátok?

Köszönöm előre is



dec. 6. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy régebben a memóriám is nagyon jó volt, most sokkal gyakrabban felejtek, koncentrálni is sokszor nehezemre esik. A cigire is rászoktam.
dec. 6. 11:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszol eleget vagy nem elég mély az alvásod. Tápanyag hiány vagy egyéb betegségek.
dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát mostanában sokat forgolódok meg mindig nehezen alszom el. Lehet alvásproblémám van..
dec. 6. 12:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkád? A motiválatlanság kiégésre és depresszióra is utalhat. Az alvásprobléma lehet magas kortizol szintet jelez amit a stressz okoz.
dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz. Akár depresszió is lehet. Meg azt ajánlom ha igazán álmos leszel akkor aludj el, minnél jobban erőltetetted annál nehezebben fogsz elaludni
dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaptál antidepresszánst, akkor már egyértelmű idegrendszeri betegséged van. Menj vissza pszichiáterhez és irass fel másikat. Nem mindenkinek jön be az első gyógyszer amit próbálnak. Még SSRI és SSRI között is van különbség.
dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Könyvelő vagyok, nap végére már kattog a szemem a számoktól...
dec. 7. 12:33
 8/11 anonim válasza:
100%
Lehet nem való neked az a munka. Próbáld ki hogy elmész teljesen más pl fizikai leterhelést okozó munkakörbe pl Lidlbe eladónak
dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van, meg kellene nézetni, a körzeti orvos elküld egy vérvételre, és egyébként is kellene tudni, milyen a vérképed.
dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tippeket. Vérvételen 3 hónapja még minden ok volt .
dec. 7. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!