Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veszprémben miért történik...

Veszprémben miért történik ennyi öngyilkosság, és miért van ennyi depressziós fiatal?

Figyelt kérdés

Természetesen, az ország bármely pontján előfordul, sok helyen éltem a munkám végett, de Veszprémben már legalább 6. öngyilkosság volt eddig, amit a Viadukton követtek el az évszakban.

Egy olyan hídról beszélünk, ami turisztikailag fontos, teli van matricázva, hogy 116-123 telefonszámmal, amely eléggé sokat elárul...

A város hangulata is sajnos eléggé szomorú, nem nagyon látok nevető embert, de azt megvallom, hogy összességében véve a veszprémi embernél szelídebbet, kedvesebbet és megértőbbet nem láttam. Látszik, hogy egy keresztény város, egy nagyon szép helyen.


N



dec. 18. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Veszprém egy olyan város, ahol eleve nem sok lehetősége van egy fiatalnak.

1956-os forradalmat Veszprém sínylette meg legjobban, ezt megörökölte az egész város szellemileg. Teljesen igazad van, nekem is vannak veszprémi barátaim, és nagyon jólelkű kedves emberek, nem hiába Veszprém az egyik legbiztonságosabb megyeszékhely.

Valóban statisztikailag is alátámasztható, hogy Veszprémben történik a legtöbb öngyilkosság az országban nagyvárosokat nézve.

dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Forrással igazoljátok ezt Veszprémről.


Érdekelne.

dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Érdekes, hogy ezt írod, mert nekem is van hasonló véleményem. Az emberek velem sokkal barátságtalanabbak, mint máshol, persze ehhez hozzátartozik, hogy Vp-ben vagyok a legtöbbet. Szerintem legfőképp az EKF tette rá az i-re a pontot. A sok ronda lila busz, a logikátlan menetrendek, a sok szürkeség, a gusztustalanra lefestett házoldalak, az az idióta duplakörforgalom, a sorra tönkremenő boltok ill. vendéglők, az a zárkert vagy mi az ott a buszpályaudvarnál, a fejlődésnek beállított készpénzmentes applikációs fizetés úton-útfélen mind olyan tényezők, amik ha nem is rontják el mindenkinek direktben a kedvét, hosszú távon lehangolják az embert. Amióta nekiálltak magázni, leginkább csak olyan üzletbe megyek, ahol van önkiszolgáló pénztár. Nyilván máshol is vannak hasonló problémák, de Vp-ben szembetűnő szerintem is. Az egésznek fejében ez az EKF-maszlag még cinikus módon ünnepli is önmagát ahelyett, hogy csendben eltenné magának a pénzt anélkül, hogy a várost tönkreteszi.
dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pupusz ***** válasza:

Az alábbi videó megválaszolja kérdésedet. Érdemes időt szánni rá:

https://www.youtube.com/watch?v=48cv8Pkvg_o&t=394s

dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máshol is van bőven.
dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!