Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kérjem meg a terapeutám?

Hogyan kérjem meg a terapeutám?

Figyelt kérdés

Az a nagy dilemmám most, hogy le kell zárni a terápiámat, mert elköltözünk, és ez nagyon megvisel. Másfél évig jártam hozzá, volt közben egy év megszakítás is más okokból, de visszamentem és pár hónap múlva derült ki, hogy költöznünk kell.:( Az a kérdésem, hogy megkérhetem-e őt majd az utolsó alkalmon, hogy megöleljen? Tudja, hogy egyáltalán nem vagyok ölelgetős típus, szóba is került már a téma. Ő sosem kezdeményezte, és nem is ölelkeztünk soha, fel sem hoztam ilyesmit ezelőtt. De most nagyon vágyom rá, mert ez egy nagy változás lesz nekem, és már most hiányzik, nem tudom hogyan kérdezzem meg. Félek, hogy valamiért elutasítja. Bár több módon kimutatta, hogy nagyon megkedvelt, és támogat, de nem tudom az ölelés átlép-e határokat. Kezdek nagyon magamba roskadni az egész miatt, nem tudom hogyan mondjam el neki azt is, hogy félek az újrakezdéstől másnál:(

Mindketten nők vagyunk (az ölelés miatt írom).

29L



dec. 20. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Még járok, és bizton állíthatom, nem bántam meg, hogy akkor kiborultam. Úgyhogy te is engedd meg magadnak nyugodtan. Majd írd meg, hogy mi volt
dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Rendben! Ha szeretnéd írhatsz is privátban, néhány mondatban a te részedet, vagy a helyzetet/ problémád.
dec. 21. 20:15
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Én még nem sírtam nála, szerintem már az sokkolná"

Szerintem fel van készülve rá, hogy bármikor jöhet egy sírás, kiabálás vagy akármi.

Tudja, hogy hogyan tud majd akkor segíteni neked.

dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!