Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha öngyilkossági...

Mit tegyek, ha öngyilkossági gondolataim vannak? 18L

Figyelt kérdés

#öngyilkosságigondolat
jan. 6. 10:42
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
#9 és úgy érzem nem vagyok képes le tenni az érettségit és igazából nem is akarom (mert túl nehéz lenne már nekem) viszont rá vagyok kényszerítve a környezetem részéröl
jan. 7. 12:38
 12/54 A kérdező kommentje:
* hogy legalább az érettségim legyen meg.
jan. 7. 12:44
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy túl nehéz neked az érettségi, annak bizonyára megvan a maga oka. Valahol elvesztetted a fonalat. Vajon inkább ennek pszichés okai vannak, ami rátelepedett a tanulmányokra vagy esetleg valahol a tanulmányok során nem, vagy szinte egyáltalán nem foglalkoztál a tanulással?


Miben mutatkozik meg az, hogy nem tudod teljesíteni a követelményeket? Mi számodra a legnehezebb tárgy? Dolgozatoknál, feleléseknél hogy tudsz teljesíteni? Nem tanulsz rá, így rossz jegyek vannak, leblokkolsz, vagy nem jó a tanár, nem magyaráz semmit?


Az érettségi követelményei központiak, ha ennyire nem vagy készen rá, akkor kérj segítséget, s fordulj magántanárhoz! 4 hónapod van még, a számodra legnehezebb tárgyból még akár korrekten fel is tudsz készülni, ha odateszed magad.

jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
#13 jó tanuló vagyok, viszont idén egyszerűen csak elvesztettem a fonalat. Túl gyors ez nekem és nem tudok ennyire gyorsan tanulni.
jan. 7. 12:54
 15/54 A kérdező kommentje:
*és már eleve meg is buktam az előrehozott érettségin.
jan. 7. 12:55
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz szét a neten magántanár kapcsán, mert végleg ki fog csúszni a lábad alól a talaj. Mi a leggyengébb tárgyad, miből kellhet segítség neked?
jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én jártam és járok is magántanárhoz, de az sem segít.
jan. 7. 13:00
 18/54 A kérdező kommentje:
Igy inkább el mennék dolgozni,de mivel sajnos a szüleim és az iskola ahová járok, ezt nem képes elfogadni, ezért ez egy nagyon nehéz helyzet.
jan. 7. 13:01
 19/54 A kérdező kommentje:
Mert sajnos, van ilyen, nem mindenkinek megy az érettségi, és én ezt el tudtam fogadni.
jan. 7. 13:04
 20/54 A kérdező kommentje:
* és az iskolában a tanárok
jan. 7. 13:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!