Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha öngyilkossági...

Mit tegyek, ha öngyilkossági gondolataim vannak? 18L

Figyelt kérdés

#öngyilkosságigondolat
jan. 6. 10:42
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
#30 Ez sajnos nem így müködik,hiába próbáltam nem ment
jan. 7. 15:24
 32/54 A kérdező kommentje:
# és egyszerüen csak nem akkarok semm a családomal lenni semm abban az iskolában ahová járok
jan. 7. 15:25
 33/54 A kérdező kommentje:
*csak nyugodtan a saját életemet élni,mivel én nem szeretnék a szüleim nyakán maradni hogy tartsanak el,és ezt meg is beszéltem velük,de egyszerüen tölük is csak a rosszat kapom a nyakamba.
jan. 7. 15:27
 34/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A magántanári segítség vagy ha más gond van, akkor más jellegű segítséget kellene igényelned.

Ha tanulással van gond, akár tanulásmódszertannal is foglalkozhatsz. Ha az alapvető készségeiddel, akkor mindenképp egy gyorstalpaló...

Sajnos - ahogy utaltak is rá - helyetted nem tudunk dönteni, de szerintem, ha előre szeretnél jutni az életedben, most erőt kellene venned magadon, még ha nagyon nehéz is.

jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
30as vagyok te azért nem vagy boldog mert nem vállasz felelőséget az életedért. Mások rendelkeznek az életed felett nem te! Kezd kicsiben, menj el diákmelózni, ne foglalkoz annyit az érettségivel, megbuksz akkor megbuksz. Vagy ha nem látod értelmét az érettsginek menj el dolgozni tapasztald meg, hogy jó neked, ha nem tapasztalsz nem tudod. Még akkor is boldog leszel ha következő éven újra elmész érettségizni, mert le tedted a vogsod a saját életed mellett
jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Igen,el szeretem volna csak ebben nem támogatnak
jan. 7. 16:07
 37/54 A kérdező kommentje:
Iletve egy érettcségi nélkül is elvégezhető szakmát
jan. 7. 16:09
 38/54 anonim ***** válasza:

Ugye itt említettük: a segítségkérés, a további segítségkérés nem lehet úgy opció, ahogy itt az szerepel is, hogy elsőnek elmondod, mi a gond veled, és miben kellene fejleszteni?


Van oldal, ahol lehet diszkalkulia ellen is tanulni mondjuk egy matek mellett, de akár prezentációs készséget is lehet fejleszteni, vagy épp, talán önismeret is.

Szóval ha utánanézel, talán kaphatsz megfelelő segítséget.

jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
30as vagyok még mindig, épp ezt mondom ott a megoldás a 36os válaszodba, minden problémád megoldása. "Nem támogatnak" mert nem a saját kezedben van a döntés, nem a tiéd a felelőség az életed felett!
jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
68%
Mentőt kell hí hívnod azonnal!!
jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!