Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha öngyilkossági...

Mit tegyek, ha öngyilkossági gondolataim vannak? 18L

Figyelt kérdés

#öngyilkosságigondolat
jan. 6. 10:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű ujjal mutogatni a szülőkre, hogy ők b@szták el, de ez nem ennyire egyszerű. Pár komment qlapján nem vonhatunk le következtetést pláne nem kiálthatunk ki bűnbakot.


Persze, tudjuk, a kérdező mindent éretten és felnőttként kezelt, csakis a szülők lehetnek a hibásak, nem?

jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

#51

Részben igazad van, viszont sajnos a szüleim okozták a problémák nagy részét,mivel anyám nem foglalkozott velem kisebb koromban vagy ha igen akkor annak a legtöbbször az lett a vége hogy le degradált mert nem voltam "átlagos gyerek".

Ez most is így meg, hiába próbálok "mindent éretten és felnőttként kezelni" ennek általában az lesz a vége hogy szerintük nem tudok mást csinálni ezen kivül mert "béna vagyok" és ők nem fognak engem eltartani ( bennem nem merültfel az hogy otthon ülnék és az sem hogy

ők tarsanak el). Apámat meg a saját nyomora érdekli

(és úgy van velle hogy Őrüljek hogy nem vagyok vak meg mozgás sérült.)

jan. 11. 16:20
 53/54 A kérdező kommentje:
*megy
jan. 11. 16:20
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező gyerek volt, a szülei felnőttek, a kérdező gyerekkorában nem volt képes érett felnőttként működni, hiszen egyikünk sem képes erre. Vagy, van a parentifikáció, amikor ez "sikerül", az se túl jó.
jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!