Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnák boldog lenni?

Hogy tudnák boldog lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon boldogtalan vagyok... Pedig állítólag mindenem megvan...

Rólam: 25 éves srác vagyok Németországba élek. A pénzzel nincs gond. Jól állok (18.000 euró) anyukámmal élek itt kint... Sajnos barátnő nincs mert nem találok egyedülálló magyar lányt ( lehet ez a gond) munkám van, telefon van mindenem van... De még is majd belehalok a boldogtalanságba érzem szinte 🥺 mit tegyek?



febr. 4. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Probaltal felallni a szamitogep mellol?
febr. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

"18.000 euró"

Havonta, hetente, évente...?

febr. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Evidens, hogy nincs meg mindened.


Kezdj el önállósodni. Egy másik országban pont magyar lányt találni meg elég nehéz.


De persze a külső körülmények nem szavatolják, hogy boldog leszel. Sok a fejben dől el.

febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.. 3 év alatt gyűjtöttem annyit
febr. 4. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: bocs, de pusztán anyagi szempontból nézve ezért felesleges külföldre menni...


Szerintem a problémák nagy részét megoldaná csak az, ha hazaköltöznél.

febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Tehát átlagba' 6000.-/év...(?)
febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Német csaj nem jo? Mit válogacc
febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HunLo ***** válasza:

Én szerintem keres elfoglaltásog illetve menjel egy pszichológushoz.

De állítólag a természetben eltőltött idő is növeli úgy mond a ,,boldogságot".Lehet ,hogy elég lenne az is hogy rendszeresen kimész a természetbe.


,,A természetben tett séta bizonyítottan számos fizikai és mentális előnnyel jár. A földdel és a körülöttünk lévő teremtményekkel való kapcsolat bizonyítottan javítja a hangulatot, fokozza a kognitív funkciókat, javítja az immunrendszerünket és még sok más kiváló előnyös tulajdonságot"


[link]


Ezt innen másoltam ki.

febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!