Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehetne azt csinálni,...

Meg lehetne azt csinálni, hogy csak 1 enem legyen es ne tobb?

Figyelt kérdés

Nem szeretem sajat magam es nincs semmi szandekom elfogadni magam ugy ahogy vagyok. Mert elkepesztoen zavar az,hgy masok azt mondjak, hogy "Nem ilyennek ismertelek. " "Neked most mi bajod?! " "Miert vagy ilyen fura?" stb... Azt hiszik, hogy nekem ez szoratkoztato? .. Egyszeruen nem tudom kontrollalni magam. Az csak ugy jon magatol, es raadasul azt sem tudom, hogy mi hozza ez elo.. Mintha 1 testben 2 kulonbozo szemely lakna benne... Tisztara olyan erzesem van. Meg oszinten szolva en kerulom a felelossegvallalast ilyenkor mindig azt mondom , hogy "Ez nem en vagyok". Es ez nem csak nekem rossz hanem a kornyezetemre nezve is...


Amit tudni kell a 2 enemrol:

Az egyik enem


Rengeteget gondolok a szadizmusrol, es kegyetlen tudok lenni az emberekkel. Cinikus, provoaktiv, meggondolatlan vagyok.


A masik enem


Szereny, visszahuzodo, szorgalmas, tisztelettudo, konflikuskerulo, erzekeny, figyelmes es nagyon ovatos vagyok


16/L



márc. 9. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem két különböző személyiség,hanem elfojtásokból eredő megnyilvánulások benned. Amúgyis képlékeny a szemelyiseged ebben a korban. Amíg nincs emlékezetkiesésed és konkrétan másik identitásod. Teljesen másik,nem csak hogy néha máshogy viselkedsz (ez am mindenkire igaz es mindenki kapott már olyan jelzoket mint te) addig nem kell attól tartanod hogy többszörös szemelyised lenne. Viszont arra több figyelmet fordithatnal hogy miket nyomsz el magadban amikor megpróbálsz megfelelni a kornyezetednek
márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Én is úgy érzem, hogy 2 külön személyiségem van. Mind a kettő teljesen más és hadakoznak a test feletti irányításért. Én 29 éves vagyok.
márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!