Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normàlis amikor...

Az mennyire normàlis amikor vàltozàsokon megyünk keresztül,hogy szinte mindent megkérdőjelezünk az életünkben?

Figyelt kérdés
Megkérdőjelezem egyik màsik baràtsàgomat,kapcsolódàsaimat,még a terapeutàmmal való kapcsolatomat is.Most utoljàra a munkàmat is,amit bàr szeretek de nem tetszik a kivételezés,egyes munkàsok hanyag hozzààllàsa.Lehet ez része a vàltozàsnak és így szűrődnek ki kapcsolatok,dolgok az életünkbe amik nem odavalók.
márc. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális. Láttad az Agymanók című filmet? Ha nem, akkor ajánlom, még ha rajzfilm is, az elég jól megmutatja az emberi elme működését és a traumatikus változások hatását az elménkre. A filmben is személyiség szigetek törnek össze vagy hidak omlanak szét, mégis képes bármi újra is épülni.


Ajánlom a tudatos meditációt, mindfulness meditációt légzésfigyeléssel minél gyakrabban alkalmazni, hogy sikerüljön nyugalmat találnod, választ találnod a kérdéseidre, mert tényleg működik!

márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt es a film ajanlatot!

Meditalni szoktam,kereszteny meditaciot alkalmazok,Istennel beszelgetek es gondolom at a dolgokat.Es a meditacio tenyleg segit valaszokat talalni van amire elobb vagy azonnal van amire kesobb.Ezenkivul pszichologiai konyveket olvasok,terapiara is jarok.Masszazsra is.Az illatok,illo olajak is segitenek.Probalom testileg- lelkileg egyensulyba hozni magam.

márc. 17. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Egyszer valaki úgy fogalmazott, nagyon találóan, hogy terápiázni olyan, mint amikor széttöröd a tükröt, amiben nézed magad és egyenként illeszted vissza a darabokat, megvizsgálva, hogy illik-e a képbe vagy sem.
márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jo gondolat!

Valoszinuleg ezt elem at en is.Elofordul hogy duh es nyugalom valtakozik bennem.De inkabb a nyugalom dominal.Es ugyanolyan helyzetekben mar nyugodtabban reagalok vagy maskent mint azelott.Az is lehet mar nagyobb onbizalomra,onbecsulesre tettem szert,tisztabban latom onmagamat.A pszichologusnom is mondta latszik rajtam,hogy valtoztam.

márc. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!