Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek melyiket jobb ha...

Szerintetek melyiket jobb ha csinálja valaki?

Figyelt kérdés
Ha beletörődünk valamibe ami valószínűleg nem fog változni vagy pedig reménykedünk benne? Én félek ha reménykedem benne csak újra és újra rosszul fogom érezni magam viszont ha beletörődöm akkor lehet többé nem fog zavarni hanem elfogadom a helyzetem
márc. 26. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit lehetnél konkrétabb
márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miről van szó.
márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miről van szó. Ha valami olyasmi, ami teljesen irreális, akkor jobb elfogadni és továbblépni, de ha olyan, amit nagyon szeretnél és reális esély van rá, hogy bekövetkezzen, csak nem olyan könnyű elérni, akkor pedig érdemes mindent beleadni és tenni érte, hogy közelebb kerülj a célhoz. Csak reménykedni és várni a sült galambot nem célravezető.
márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudom megítélni hogy van e rá reális esély esetemben
márc. 26. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd meg akár privátban röviden, hogy miről van szó, úgy könnyebb lenne tanácsot adni, ha nem ennyire általánosan beszélnénk róla.
márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. arra vágysz, hogy egy bizonyos másik ember viszonozza a szerelmedet, de ő már elutasított, akkor bele kell törődni. Ha viszont mondjuk reménykedsz, hogy saját ingatlant tudsz venni, de eddig még nem sikerült, akkor ne add fel.
márc. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikben TE tevőlegesen tudsz tenni, hatással vagy rá stb., abban érdemes reménykedni ÉS tenni érte. Amin nem tudsz változtatni, ha bele gebedsz sem (pl. másik ember viselkedése, érzései, egy döntés stb.), akkor el kell engedni, másra koncentrálni, úgy tervezni, hogy az a dolog nem fog bekövetkezni (ha valamilyen "csoda" folytán mégis, annál jobb).


De ha leírod a konkrét dolgot (ez egy anonim fórum, ide írd, ne írj privátot, arra nem válaszolok) akkor valószínűleg jobban tudunk segíteni.

márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos nem tudom hogy van e rá reális esély:(
márc. 27. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Írd le, több szem többet lát. :D
márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!