Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy félek ettől!?

Úgy félek ettől!?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok a rossz gondolatom (halál stb...). Normális szüleim vannak , Istenben is hiszek, de van egy olyan fétisem, hogy szeretem látni ha valaki szenved. Nem élőben(akkor utálom) csak videón, filmben könyvben. Úgy félek, hogy megőrülök ettől. Phszihológushoz nem tudok menni:/ Valaki tudna segíteni, mit tegyek ez ellen a félelmem ellen?

márc. 28. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Volt egy oldal, amit nezegettem. Total cenzuralatlan volt. Olyan mint anno a youtube. Nem volt felvasarolva a google altal peldaul, akkor meg a youtube a youtube volt. Viszont veletlen bukkantam egy ilyen oldalra, meg veletlen halalokra kameraval felveve meg ilyenek.


Mar kb. darknet szinten volt. De elerheto volt a surface (amin most googleozgatsz) weben. Hat nem irom le miket lattam, mik maradtak meg bennem. K*rva szar emlekek.. kinzasok, nem is sorolom. De egy csaj akart mutatni trukkot, hogy a kadban ami tele volt o ala ment es le van lancolva a laba meg keze es ugy, hogy ne tudjon kiszabadulni. Oda rakta a kamerat is (akkor meg ilyen kis fos kamera volt ugye). Es vegig lehetett nezni ahogy nem sikerul kijutnia a "trukk", rangatozik meg minden a csap meg folyik tovabb, latszik hogy levegoert menne mert nem sikerult a dolog. Aztan kesz. "lenyugodott" es csak a csapvizet lehetett hallani ami mar majdnem csorgott ki.


Es ez csak egy karc jeghegyen. Amik voltak ott b*meg... senkinek nem kivanom. ~2000res evek. Nyers valosag. Hulye hibak miatt halnak meg, kinlodnak, masok szadistak, fajtalankodoktol kezdve minden volt ott. Orokke bennem maradt. Elsem arulom a nevet az oldalnak, bar mar teljesen mas lett, azt is latom felvasaroltak es olyan mint a youtube meg az ilyen foscsi csili-bili cica baba cenzuralt oldal, ahova meg azt sem lehet feltenni ami politikai.

ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!