Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok mértékletesség...

Miért nem tudok mértékletességet tartani az ivással?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, ritkán iszok alkoholt de ha iszok akkor nagyon durván lerészegedek és tegnap is megtörtént.

Hosszú story de a lényeg annyi, hogy egy húsvéti buliban voltam családommal, sok bor volt, amíg a család együtt játszottak addig én be-be mentem a konyhába és megittam 1 üveg bort (összesen 5 üveg volt). Utána hazamentem, otthon volt egy fél üveg bor, azt is megittam, utána lementem a dohánybolt előtt megkértem egy nénit, hogy vegyen nekem piát (vörösbor) és vett is nekem, én hazamentem, egyben lehörpintettem az egészet, utána hánytam egyet. A szép új gatyámat lehánytam, ki se jön belőle a hányás folt. Utána lefeküdtem az ágyba és elaludtam. Ezután képszakadás. Apám megtalált összehányva magam…

Az lenne a kérdésem, hogy miért nem tudok mértékletességet tartani az ivással annak ellenére, hogy csak ritkán iszok?

Ha ez számít, voltam xanax és antipszichotikum függő is már. A xanaxot 5 hónapja leraktam és azóta se nyúltam hozzá. Antipszichotikummal még néha-néha kiütöm magam, de az utóbbi egy hónapban ezzel is visszavettem elég rendesen.

Köszi a válaszokat!



ápr. 1. 13:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek barátaid,nincs akivel egy jót beszélgess ,stb ...
ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

#11

Hát barátaim vannak de nem olyan mély barátok, hogy nekik megosszam az ilyesmi dolgokat vagy nemtom mire gondolsz.

ápr. 1. 14:33
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan arra hogy ez egyfajta pótcselekvés.
ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%
És a szüleiddel beszéltél erről?
ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem a tegnapi esetről a szüleimmel.
ápr. 1. 14:41
 16/48 anonim ***** válasza:
53%
De nyilván arról tudnak ,hogy szoktál inni,nem is keveset!
ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Inni nem szoktam, max antipszichotikummal tömöm magam.😂😅

Mondom csak néha néha van egy ilyen lerészegedek a francba estém. 3-6 hónaponta egyszer. Tavaly október-novemberben minden nap xanaxoztam, arról se tudtak a nagymamámon kívül egyik szülőm se mert titookban tömtem magamba.

ápr. 1. 15:49
 18/48 A kérdező kommentje:
De az mar a multé szerencsére. Örülök, hogy tiszta vagyok.🙏
ápr. 1. 15:50
 19/48 anonim ***** válasza:
0%
Akkor teljesen jo
ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
51%
Már csak a cigi hiányzik
ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!